Протокол №38-20 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ №38-20

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                         3 грудня  2020 року

Присутні:

Коруд І. Я. – голова комісії, міський голова;

Гришковець В. М. – перший заступник міського голови, заступник голови комісії;

Дєдух І. М. – секретар комісії, секретар ради;

Члени комісії:

Князєва В. В. – спеціаліст  відділу міської ради;

Огородов Д. В. – спеціаліст відділу ЖКГБ;

Редчиць О. П. – начальник відділу ЖКГБ;

Сташкевич М.В.- начальника  Овруцького міжрайонного відділу   ДУ «Житомирський обласний центр МОЗ України,

Кисіль В. Л. – заступник міського голови;

Левківський С. О. –  директор КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю. М. – начальник  Овруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Пестич Н.М.- начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Запрошені:

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Бородій В. П. – т.в.о. начальника відділу національної поліції в Овруцькому районі;

Мошківський В. О. – директор ВАТ АТП 11847.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про виконання розпорядження голови ОДА №655 від 26.11.2020 року «Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19».
Інформують:    Шубан В.Г. – директор КНП Міська лікарня,

Пестич Н.М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Левківський С.О.- головний лікар КНП ЦПМСД

Сташкевич М.В. – завідувачка Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

 1. Про протокол Овруцької районної комісії з питань ТЕБ і НС №34,

– про лист МОЗ України  щодо посилення контролю  за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм на норкових фермах України,

– Протокольне рішення за результатами селекторної наради від 9 листопада 2020 року щодо додаткових ліжок  для госпіталізації  хворих на КОВІД-19,

-Про надання інформації до апарату РНБО щодо кількості хворих у відділення лікарні.

– Про постанову ВРУ № 1004-ХІ щодо своєчасного інформування громадян   у разі посилення заходів з метою належної підготовки до такого посилення.

-Про лист Департаменту патрульної поліції в Житомирській області щодо дотримання автомобільними перевізниками вимог підпункту 9 пункту 10 Постанову КМУ №641.

                                                                      Інформує: Дєдух І. М. – секретар комісії.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня», яка проінформувала щодо ситуації  в лікарні на сьогоднішній день та щодо забезпечення лікарні киснем, для хворих які лікуються на ковід -19 в лікарні, також надала інформацію щодо мобільної бригади, яка бере мазки ПЛР, також проінформувала присутніх щодо ситуації, якщо буде відключення електроенергії в лікарні, що створені накази по закладу, щодо відповідальних осіб за електропостачання та за перемерзання концентраторів кисню в лікарні. Також проінформувала щодо ємності для кисню, яку планує закупити лікарня.

Коруд І.Я.- міський голова, який проінформував, що 57 балонів кисню має лікарня, які постійно заправляються в Коростені,  чекаємо ємність для 5 тонн кисню, так як лікарня опорна і щоб постійно у  всіх  відділеннях було  безперебійне постачання кисню до лікарні.

Салючок Р.В.- член виконкому, який попросив забезпечити лікарню бойлерами з гарячою водою.

Пестич Н.М., яка проінформувала щодо перевірок які проводить відділення  Продслужби в Овруцькому районі.

Левківський С.О.- головний лікар КНП ЦПМСД, який проінформував щодо ситуації в первинній медицині щодо захворюваності на ковід-19 та придбання концентраторів по 10 літрів для хворих на ковід-19, які лікуються амбулаторно.

Сташкевич М.В.- начальник Овруцького міжрайонного відділу   ДУ «Житомирський обласний центр МОЗ України, яка проінформувала, що результати ПЛР приходять вже щоденно, а не як раніше чекали по 5-7 днів, це дуже покращило роботу відділу.

ВИРІШИЛИ:

 1. На виконання розпорядження голови ОДА №655 від 26.11.2020 року «Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19»  директору КНП «Міська лікарня» Шубан В.Г.:
 • забезпечити безперебійне постачання кисню до лікарні;
 • створити у стаціонарних відділеннях тримісячний запас  лікарських  засобів  та медичних  виробів;
 • облаштувати всі відділення Овруцької міської  лікарні кисневими  точками;
 • переглянути меню лікарні для хворих.
 1. Муніципальній інспекції (Башинський В.І.), спільно із відділенням Нацполіції в Овруцькому районі забезпечити співпрацю з відділенням Продслужби в Овруцькому районі, щодо проведення профілактичної роботи з населенням щодо дотримання карантинних вимог.
 2. Головному лікарю КНП ЦПМСД Левківському С.О. в найкоротші терміни обладнати кімнату для тестування  в приміщення діагностичного центру та співпрацювати з вторинною медициною щодо швидкого облаштування даної кімнати, співпрацювати зі старостами щодо інформування про контактних осіб. Опрацювати інформацію щодо хворих по населеному пункту с.Ігнатпіль та виїхати особисто щодо хворих на ковід-19, які не дотримуються домашнього режиму.
 3. Левківський С.О., Грищенко П.А., Башинський В.І. промоніторити ситуацію по Ігнатпільському округу щодо  дотримання протиепідемічних заходів.
 4. Дотримання населенням протиепідемічних   заходів з метою недопущення  стрімкого   поширення  гострої респіраторної   хвороби  COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2 та зменшення  навантаження на систему охорони здоров’я.
 5. Відділенню Національної поліції в Овруцькому районі співпрацювати з первинною медициною.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:                                                           

                      Дєдух І. М., яка довела до відома членів комісії:

– протокол Овруцької районної комісії з питань ТЕБ і НС №34,

– лист МОЗ України  щодо посилення контролю  за дотриманням санітарно – епідеміологічних норм на норкових фермах України,

– протокольне рішення за результатами селекторної наради від 9 листопада 2020 року щодо додаткових ліжок  для госпіталізації  хворих на КОВІД-19,

– лист щодо  надання інформації до апарату РНБО щодо кількості хворих у відділення лікарні.

– постанову ВРУ № 1004-ХІ щодо своєчасного інформування громадян   у разі посилення заходів з метою належної підготовки до такого посилення.

– лист Департаменту патрульної поліції в Житомирській області щодо дотримання автомобільними перевізниками вимог підпункту 9 пункту 10 Постанову КМУ №641.

ВИРІШИЛИ: Інформацію щодо зачитаних документів:

– протокол Овруцької районної комісії з питань ТЕБ і НС №34,

– лист МОЗ України  щодо посилення контролю  за дотриманням санітарно – епідеміологічних норм на норкових фермах України,

– протокольне рішення за результатами селекторної наради від 9 листопада 2020 року щодо додаткових ліжок  для госпіталізації  хворих на КОВІД-19,

– лист щодо  надання інформації до апарату РНБО щодо кількості хворих у відділення лікарні.

– постанову ВРУ № 1004-ХІ щодо своєчасного інформування громадян   у разі посилення заходів з метою належної підготовки до такого посилення.

– лист Департаменту патрульної поліції в Житомирській області щодо дотримання автомобільними перевізниками вимог пп. 9 п. 10 Постанови КМУ № 641, – взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-11», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                              Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                                Ірина Дєдух  Завантажити документ