Заходи Овруцької дитячої бібліотеки

30 листопада весь світ відзначає Всесвітній день домашніх тварин.

Це прекрасний привід проявити ще раз любов до наших  домашніх улюбленців. Вони приносять у наш дім багато радості. Але жива істота – це не іграшка, вона потребує постійної турботи та уваги.

Ми повинні пам’ятати слова чудового французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері: “Ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив”.

В Овруцькій дитячій бібліотеці оформлена книжкова виставка «Домашні улюбленці», де юні користувачі мають змогу більше познайомитися з літературою про домашніх тварин.

Ми часто забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги та любові.

Любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, почуття відповідальності за приручених тварин – ці якості важливо виховувати з дитинства. 

«Марк Твен був першим справді
 американським письменником,
 і всі ми відтодійого наступники»
 Вільям Фолкнер

30 листопада виповнюється 185 років від дня народження відомого американського письменника, гумориста, публіциста й видавця Марка Твена, який прославився як людина багатьох талантів.

Він працював друкарським набирачем, журналістом, лоцманом річкового пароплава на Міссісіпі, копав срібло в Неваді і золото в Каліфорнії. Він об’їхав безліч країн світу. Та насамперед, Марк Твен відомий світу як письменник.

Цікаво

Протягом декількох років він мандрує з газети в газету як репортер і фейлетоніст. Крім цього, він заробляв додаткові кошти публічним читанням своїх гумористичних оповідань. Як кореспонденту «Альта Каліфорнія» йому вдається взяти участь у середземноморському круїзі на пароплаві «Квакер-Сіті», під час якого він зібрав матеріал для своєї першої книги «Простаки за кордоном». Тоді ж письменник побував і в Україні, відвідавши такі міста, як Одеса, Севастополь та Ялта.