Протокол П`ятдесят другої сесії VII скликання

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ

П`ятдесят другої сесії VII скликання

Від  20 листопада    2020  року

Всього обрано депутатів         – 34 чол.

Присутніх на сесії                   – 20  чол. (список додається)

Засідання  п`ятьдесят другої   сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

Секретаріат у складі депутатів міської ради:

Вініченка І.А.

Старовойт В.М.

Загребельної Т.А.

Лічильна комісія у складі депутатів міської ради:

Кисіль Н.В.

Зубрійчук  О.А.

Шерина М.В.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується

Порядок денний 52  сесії:

 1. Про хід і результати   виконання міського бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
 2. Про внесення змін до міського бюджету 2020 року.
 1. Про внесення змін до капвидатків на 2020 рік.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

                         Інформує: Шурло Т.М.- начальник відділу фінансів.

 1. Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення робіт по будівництву і ремонту систем водопостачання в населених пунктах Овруцької ОТГ.

                                  Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ.

 1. Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Овруцької міської ради на 2021р.

                             Інформує: Левківський С.О.- головний лікар КНП.

 1. Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг

КНП «Овруцька міська лікарня»

 1. Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг

КНП «Овруцька міська лікарня»

                              Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП міська лікарня

 1. Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються

в закладах загальної середньої освіти, що не розташовані на територіях,

віднесених до 3-ї зони радіоактивного забруднення внаслідок

Чорнобильської катастрофи (зони гарантованого добровільного відселення).

 1. Про затвердження вартості харчування одного дітодня в комунальних закладах дошкільної освіти Овруцької  ОТГ  на 2021 рік.
 2. Про виділення частини приміщення будівлі Невгодівської філії ОЗО «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» для розміщення дошкільної групи.
 3. Про передачу дров з Овруцького ЗДО №4 до ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

                            Інформує: Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного відділу.

 1. Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради.
 1. Про внесення змін до рішення №2029 від 27.02.2020р. «Про затвердження структури ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

                                               Інформує: Давидюк К.М.- начальник центру.

 1. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральна районна аптека № 31 м. Овруча» Овруцької міської ради

                                          Інформує: Можарівська Н.В.- голова ліквідкомісії.

 1. Комунальні питання.
 1. Про викуп об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення аптеки по вул. Тараса Шевченка, 98/11 у м. Овруч Житомирської обл.
 2. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла.
 3. Про внесення змін до рішення 46-ї сесії Овруцької міської ради від 26.06.2020 р. №2385 «Про надання дозволу КП «Водоканал» Овруцької міської ради на проведення реконструкції»

                             Інформує: Нікіфорова С.М.- спеціаліст   відділу 

                                                                             комунального майна.

 1. Земельні питання.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонуються для продажу на земельних торгах.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Великочернігівського старостинського округу (за межами населених пунктів).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Норинського старостинського округу (за межами населених пунктів).
 16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 23. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою.
 25. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 27. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 28. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 29. Про надання дозволу гр. Невмержицькому М.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди .
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 31. Про надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 32. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 34. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 року № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу» .
 35. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 36. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 37. Про припинення договорів оренди земельних ділянок
 38. Про припинення договору  оренди земельної ділянки.
 39. Про надання в оренду земельної ділянки.
 40. Про припинення договору  оренди земельної ділянки.
 41. Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки.
 42. Про надання в оренду земельних ділянок.
 43. Про надання в оренду земельної ділянки.
 44. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».
 45. Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.

46.       Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

47.       Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

48.       Про відмову у надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

49.       Про  відмову у внесенні змін до договорів оренди землі.

50.       Про затвердження детального плану території.

51.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

52.     Про передачу (відмовити в передачі) ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся» земельних ділянок на умовах оренди.

                     Інформує: Черниш П.В.- спеціаліст   відділу  міської ради.

РІЗНЕ.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується регламент пленарного засідання:

 • для інформації по питаннях                        – до 10 хвилин
 • для виступів – до 5 хвилин

Пленарне засідання 52 сесії міської ради завершити за 3 години.

          Виступила Дєдух І.М.- секретар ради,  яка запропонувала  питання по лікарні, надання матеріальної допомоги та затвердження ліквідаційного балансу ЦРА№31 розглянути на пленарному засіданні, так як  гуманітарна  комісія не відбулась та включити їх до порядку денного та 52 земельне питання, яке не було розглянуто на депутатській комісії. (Одноголосно).

СЛУХАЛИ:

 1. Про хід і результати виконання міського бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

2.Про внесення змін до міського бюджету 2020 року.

3.Про внесення змін до капвидатків на 2020 рік.

4.Про затвердження розпоряджень міського голови.

            Інформує: Шурло Т.М.- начальник відділу фінансів.

ВИРІШИЛИ: 1. Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2641  “ Про хід  і результати   виконання міського бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: 2.Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2642 “ Про внесення змін до міського бюджету 2020 року» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: 3.Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2643 «Про внесення змін до капвидатків, які будуть проводитись в 2020 році” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: 4.Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2644  «Про затвердження розпоряджень міського голови ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 5. Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення робіт по будівництву і ремонту систем водопостачання в населених пунктах Овруцької ОТГ.

                                  Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2645 «Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення робіт по будівництву і ремонту систем водопостачання в населених пунктах Овруцької ОТГ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Овруцької міської ради на 2021р.

                             Інформує: Левківський С.О.- головний лікар КНП.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2646  «Про затвердження фінансового плану КНП «ЦПМСД» Овруцької міської ради на 2021р.” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 7. Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг

КНП «Овруцька міська лікарня»

                                              Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП міська лікарня

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2647  «Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг  КНП «Овруцька міська лікарня” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 8. Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг

КНП «Овруцька міська лікарня»

                                              Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП міська лікарня

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2648  «Про надання дозволу на проведення оплати товарів, робіт, послуг  КНП «Овруцька міська лікарня” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 1. 9. Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються

в закладах загальної середньої освіти, що не розташовані на територіях,

віднесених до 3-ї зони радіоактивного забруднення внаслідок

Чорнобильської катастрофи (зони гарантованого добровільного відселення).

10.Про затвердження вартості харчування одного дітодня в  комунальних закладах дошкільної освіти Овруцької  ОТГ  на 2021 рік.

11.Про виділення частини приміщення будівлі Невгодівської філії ОЗО «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» для розміщення дошкільної групи.

12.Про передачу дров з Овруцького ЗДО №4 до ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

                                Інформує: Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного відділу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2649 «Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, що не розташовані на територіях, віднесених до 3-ї зони радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (зони гарантованого добровільного відселення) прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2650 «Про затвердження вартості харчування одного дітодня в  комунальних закладах дошкільної освіти Овруцької  ОТГ  на 2021 рік ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2651 «Про виділення частини приміщення будівлі Невгодівської філії ОЗО «Овруцька гімназія ім.А.Малишка» для розміщення дошкільної групи ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2652 «Про передачу дров з Овруцького ЗДО №4 до ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 13.Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради.           

            Інформує: Давидюк К.М.- директор  центру  надання соціальних послуг, яка проінформувала  присутніх, так як  комісія з гуманітарних питань не відбулась тому, сесійно  надати дозвіл на виплату допомоги на поховання Риндич Наталії Вікторівні за поховання сина Риндич Владислава Андрійовича.

          Відмовити  громадянам, які  повторно  вже отримали матеріальну допомогу  в цьому році: Саранчук Надії Василівні, Кривопиші Любові Данилівні, Алексієнко Михайлу Петровичу, Грищук Ользі Вікторівні та двом громадянам, які надали лише результати тесту ПЛР на ковід, без жодних документів: Дергуновій Валентині Миколаївні та Дергунову Сергію Анатолійовичу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2653   «Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 14. Про внесення змін до рішення №2029 від 27.02.2020р. «Про затвердження структури ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

                                               Інформує: Давидюк К.М.- начальник центру.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2654  «Про внесення змін до рішення №2029 від 27.02.2020р. «Про затвердження структури ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 15. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральна районна аптека № 31 м. Овруча» Овруцької міської ради

                                          Інформує: Можарівська Н.В.- голова ліквідкомісії.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2655 «Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральна районна аптека № 31 м. Овруча» Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 16. Комунальні питання:

 1. Про викуп об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення аптеки по вул. Тараса Шевченка, 98/11 у м. Овруч Житомирської обл.
 2. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла.
 3. Про внесення змін до рішення 46-ї сесії Овруцької міської ради від 26.06.2020 р. №2385 «Про надання дозволу КП «Водоканал» Овруцької міської ради на проведення реконструкції»

                             Інформує: Нікіфорова С.М.- спеціаліст   відділу 

                                                                             комунального майна.

ВИРІШИЛИ: Рішення по питанню «Про викуп об’єкта малої приватизації –  нежитлового приміщення аптеки по вул. Тараса Шевченка, 98/11 у м. Овруч Житомирської обл.» не прийнято.

Відомість додається стор._______

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2656  «Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади житла” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2657  «Про внесення змін до рішення 46-ї сесії Овруцької міської ради від 26.06.2020 р. №2385 «Про надання дозволу  КП «Водоканал» Овруцької міської ради на проведення реконструкції” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 17.Земельні питання.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 12. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонуються для продажу на земельних торгах.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Великочернігівського старостинського округу (за межами населених пунктів).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Норинського старостинського округу (за межами населених пунктів).
 15. Знято за рекомендаціями депутатської комісії.
 16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 23. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою.
 25. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 26. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 27. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 28. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 29. Про надання дозволу гр. Невмержицькому М.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди .
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 31. Про надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 32. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 34. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 року № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського старостинського округу» .
 35. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 36. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 37. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 38. Про припинення  договору  оренди земельної ділянки.
 39. Про надання в оренду земельної ділянки.
 40. Про припинення  договору  оренди земельної ділянки.
 41. Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки.
 42. Про надання в оренду земельних ділянок.
 43. Про надання в оренду земельної ділянки.
 44. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».

45.        Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.

46.        Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

47.        Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

48.        Про відмову у надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

49.        Про  відмову у внесенні змін до договорів оренди землі.

50.        Про затвердження детального плану території.

51.         Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

52.        Про передачу (відмовити в передачі) ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся» земельних ділянок на умовах оренди.

                          Інформує: Черниш П.В.- спеціаліст   відділу  міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2658  «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2659  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” прийнято, депутат міської ради Соляр В.В. оголосив про конфлікт інтересів по даному питанню.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.112020 року №2660  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2661  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення” прийнято.

Додається, стор. _________

53.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2662  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. _________

54.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2663  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. _________

55.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2664  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. _________

56.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2665  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято, депутат міської ради Струтовська Л.І. оголосила про конфлікт інтересів по даному питанню.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2666  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2667  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2668  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2669  «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонуються для продажу на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2670  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Великочернігівського старостинського округу (за межами населених пунктів)» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2671  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Норинського старостинського округу (за межами населених пунктів)» прийнято.

Додається, стор. _________

Рішення по  земельному питанню  №16 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення « не прийнято.

Відомість додається, стор.________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2672  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2673  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2674  «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2675  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2676  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2677  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2678  «Про надання дозволу на розробку детального плану території. ” прийнято.

Додається, стор. _________

Рішення по  земельному питанню  №24 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою» не прийнято.

Відомість додається, стор.________

ВИСТУПИВ: Шахов А.В.- представник інвестора ТОВ «Овруч енержді», який проінформував присутніх щодо діяльності ТОВ «Овруч енерджі».

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2679  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2680  «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2681  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2682  «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2683  «Про надання дозволу гр. Невмержицькому М.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2684  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2685  «Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2686  «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2687  «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. _________

Рішення з земельних  №34 «Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 21.05.2019 року № 1308 «Про розгляд протоколів проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при визначенні цільового призначення земельних ділянок переданих з державної власності в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які розташовані на території Хлуплянського  старостинського округу»  не прийнято.

Відомість додається, стор.________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2688  «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2689  «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2690  «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2691  «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2692  «Про надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2693  «Про  припинення  договору  оренди земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. _________

57.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2694  «Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. _________

58.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2695  «Про надання в оренду земельної ділянки” прийнято.

Додається, стор. _________

59.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2696  «Про надання в оренду земельної ділянки” прийнято.

Додається, стор. _________

60.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2697  «Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами»” прийнято.

Додається, стор. _________

61.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2698  «Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності” прийнято.

Додається, стор. _________

62.        Рішення по  земельному питанню  №46 «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки не прийнято.

Відомість додається, стор.________

63.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2699  «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення” прийнято.

Додається, стор. _________

64.        Рішення по  земельному питанню  №48 «Про відмову у надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» не  прийнято.

65.

Відомість додається, стор.________

66.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2700  «Про  відмову у внесенні змін до договорів оренди землі” прийнято.

Додається, стор. _________

67.        Рішення з земельних  №50 «Про затвердження детального плану території».

68.

Відомість додається, стор.________

69.        ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 20.11.2020 року №2701  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки” прийнято.

Додається, стор. _________

70.        Земельне питання   №52 «Про передачу (відмовити в передачі) ТОВ «Виробниче підприємство «Полісся» земельних ділянок на умовах оренди  не голосувалось у зв`язку з відсутністю кворуму.

Міський голова                                                                                          І.Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=