Запрошуємо підприємців взяти участь у дослідженні від Офісу з Просування Експорту

Шановні представники малого та середнього бізнесу повідомляємо про можливість долучитись до процесів формування програм державної підтримки бізнесу в Україні.
Офіс з просування експорту оголошує другий етап опитування власників та керівників малих та середніх підприємств України.
Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, профільним Міністерствам та іншим державним установам для врахування при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні та для розробки Національної економічної стратегії України 2030🇺🇦
Компанії, що візьмуть участь у дослідженні, отримують доступ до повного аналітичного звіту за результатами проведених опитувань до кінця грудня 2020 року.
Для участі в опитуванні переходьте за посиланням https://web.gradus.app/business
Приєднатися до другої хвилі опитування можна до 30 листопада! 
Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту. Дослідження проводиться в рамках проєкту “Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Розмір тексту-+=