Тижневий дайджест заходів від Овруцької дитячої бібліотеки

Овруцька дитяча бібліотека представляє рубрику «Письменник. Діти. Книга»

«Надзвичайні пригоди та захопливі детективи від Андрія Кокотюхи»

Андрій Кокотюха – відомий, сучасний український письменник, сценарист, журналіст, майстер детективного жанру.

Народився 17 листопада 1970 року в м. Ніжині. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Перший художній твір написав у 7 років. До 12 років читав і писав лише казки. Мріяв стати бібліотекарем.

Він бездоганно володіє українською мовою у своїх творах, повних пригод і загадок. Автор понад 60 художніх, документальних, науково-популярних та дитячих книжок. Його романи неодноразово екранізувалися, а перелік літературних нагород вражає.

Головні премії престижного літературного конкурсу “Коронація слова” він здобував п’ять разів.

У 2012 році Андрій Кокотюха дістав почесне звання “Золотого письменника України”.

Любі наші читачі! Запрошуємо Вас на зустріч з чудовими книгами Андрія Кокотюхи.

Тільки почніть читати його твори… спинитися неможливо.

_____________________________________________________________________________________________

Овруцька дитяча бібліотека представляє Джеремі Стронґа
Джеремі Стронґ народився 18 листопада 1949 року у Лондоні – англійський дитячий письменник, представник сучасної англійської літератури, зокрема він добре відомий, як автор численних книжок для дітей та юнацтва. Його творам властивий своєрідний легкий стиль, лагідний гумор, зрозумілі та смішні для дітей ситуації, у які втрапляють його персонажі, та цікаві, небувалі сюжети. А додайте до цього добре серце, учительську любов до дітей, активну організацію та участь у багатьох літературних подіях для молодих читачів та письменників, і ви отримаєте одного з найулюбленіших дитячих письменників Великої Британії.
Перш ніж стати письменником Джеремі Стронґ працював пекарем, начиняв близько 1000 пиріжків джемом щоночі та пік смачнющі пиріжки з джемом. Згодом письменник зрозумів, що він створений для більш серйозніших справ і пішов вчителювати. Та робота дитячого викладача швидко йому набридла, занадто вона серйозна і потребує суворого підходу до справи.  Джеремі Стронґ вирішив покинути вчителювання і стати справжнім дитячим письменником. І став!
В Україні перекладами його творів з 2005 року опікується львівське Видавництво Старого Лева, що спеціалізується на дитячій літературі.
Вам пропонується унікальна можливість познайомитися з на рідкість оригінальним і цікавим дитячим письменником, зануритися у світ веселих та позитивних історій Джеремі Стронґа, який є автором понад 100 книг.
Його книги люблять читати як діти, так і дорослі.
А ще за їхніми мотивами знімають мультфільми та серіали.
В Україні його твори виходять у серії “Читання для реготання” видавництва Старого Лева.
Книги Джеремі Стронґа не з тих, що батьки нав’язують діти. Навпаки, вони обирають їх самі із задоволенням.
В автора дуже цікавий та інтерактивний вебсайт. А ще він веде свій блог та активно спілкується з читачами, допомагає дітям порадами, розібратися у власних проблемах, адже віддав вчительській роботі 17 років свого життя. 
Завдяки теплу, яким ділиться зі своїм читачем Джеремі Стронґ та неперевершеному гумору, ці книги стали улюбленим сімейним читвом багатьох родин!
Запрошуємо всіх користувачів вирушити у країну книг Джеремі Стронґа.
Бажаємо приємного і веселого читання!
________________________________________________________________________________
В ті години, коли ангели в небі
Посилають промені доброти,
На Землі з’являються діти –
Втілення нашої мрії!
З нагоди Всесвітнього дня дітей Овруцька дитяча бібліотека презентує віртуальний колаж “Кожна дитинка – джерельної води краплинка”.
Діти – це радість, це посмішки без причини, це чудовий настрій, який вони дарують, це любов, якою вони діляться, щира, чесна, просто так, від усього їхнього маленького серденька. Давайте берегти ці світлі і сяючі очі! Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються тільки з книжок і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай їм завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.
З Всесвітнім днем дітей!
Відео можна переглянути за посиланням: