Проект рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят друга  сесія                                                                     VІI скликання

від  20  листопада  2020 року        №

Про затвердження технічної документації
із землеустрою на земельні ділянки
для будівництва і обслуговування житлового
будинку, господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка) та оформлення

у комунальну власність

Розглянувши, заяву громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись ст.ст. 12, 79-1, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», п. 69, п. 76 Порядку ведення державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1051 від 17.10.2012 року, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2020р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована в с. Підруддя, Овруцького району по вул. Перемоги, 4, площею 0,2500 га, кадастровий номер 1824286000:01:001:0422.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати право комунальної власності на вказану земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=