Проект рішення “Про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                        VІІ скликання

Від  20 листопада 2020 року  №

Про припинення договору про встановлення
строкового особистого земельного сервітуту
на  право розміщення тимчасової споруди

на земельну ділянку комунальної власності

Розглянувши звернення директора ТОВ «ОРХІДЕЯ» про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди, керуючись ст. 102 Земельного кодексу  України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2020 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку, кадастровий номер 1824210100:01:012:0730, площею 0,0030 га, яка розташована по вул. Тараса Шевченка, 53/4 (з східної сторони будівлі), що був встановлений на підставі Договору від 06.07.2016 р. на користь ТОВ «ОРХІДЕЯ».
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти з ТОВ «ОРХІДЕЯ» угоду про припинення договору про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) від 06.07.2016р.
  3. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОРХІДЕЯ» зареєструвати припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=