Проект рішення “Про припинення договору оренди земельної ділянки”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга   сесія                                                               VІІ скликання

Від  20 листопада  2020 року   №

Про  припинення  договору  оренди

земельної ділянки

Заслухавши інформацію  начальника відділу регулювання земельних відносин  Жука С.П. щодо припинення договору оренди землі у зв’язку з розташуванням на земельній ділянці об’єкту нерухомого майна комунальної власності, керуючись ст. 120 п. «е» ст. 141  Земельного кодексу України, ст.7 ст. 31 ЗУ «Про оренду землі, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії від 18.11.2020р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію договору оренди землі від 01.02.2019р. укладеного з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОВРУЧЛІСПРОМ» на земельну ділянку загальною площею 4,5668 га, яка розташована по вул. Героїв Майдану, 1 у м. Овруч, кадастровий номер 1824210100:01:002:0165.
  2. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І.Я., укласти додаткову угоду про припинення зазначеного договору.
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення права оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області протягом п’яти днів з дня його прийняття.
  5. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 4.5668 га., яка розташована за адресою м. Овруч,           вул. Героїв Майдану, 1, кадастровий номер: 1824210100:01:002:0165, цільове призначення – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств на земельні ділянки орієнтовною площею 4.4 га. та 0,1 га.
  6. Виконавчому комітету Овруцької міської ради звернутись до землевпорядної організації для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної, вказаної у п. 1 даного рішення, погодити відповідно до діючого земельного законодавства і представити на розгляд чергової сесії.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=