Проект рішення “Про надання в оренду земельних ділянок”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                                   VІІ скликання

Від  20  листопада  2020 року  №

Про надання в оренду земельних ділянок

Заслухавши інформацію  начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, керуючись ст. 93, ст. 120, ст. 124 Земельного кодексу України, ст. 6, ст. 7, ст. 14, ст. 16, ст. 31 Закону України  «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії від 18.11.2020р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати на умовах оренди терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Ожику Миколі Володимировичу земельну ділянку загальною площею 0,0269 га, кадастровий номер 1824210100:01:005:0339, яка розташована по вул. Б. Хмельницького, 32 у м. Овруч, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  2. Встановити гр. Ожику М.В. ставку орендної плати в розмірі 7 (сім) відсотків від нормативної грошової оцінки.
  3. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти договори оренди землі з гр. Ожик М.В..
  4. Ожику Миколі Володимировичу зареєструвати право оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=