Проект рішення “Про надання в оренду земельної ділянки”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                               VІІ скликання

від  20 листопада 2020 року №

Про надання в оренду земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Сергієнко О.М. про надання земельної ділянки в оренду у зв’язку з набуттям права на нерухоме майно, що знаходиться на земельній ділянці, керуючись ст. 120 Земельного кодексу України, ст. 7, ст. 31 ЗУ «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради  від 18.11.2020 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати на умовах оренди терміном на 7 (сім) років громадянину Сергієнко О. М. земельну ділянку загальною площею 4,7968 га, яка розташована с. Скребеличі, Овруцький район, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 1824286200:22:000:0396, у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно, що знаходиться на зазначеній земельній ділянці.
  2. Встановити гр. Сергієнко О.М. ставку орендної плати в розмірі 8 (восьми) відсотків від нормативної грошової оцінки.
  3. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І.Я., укласти договір оренди землі з гр. Сергієнко О.М..
  4. Гр. Сергієнко О.М. зареєструвати право оренди на земельну ділянку, у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=