Проект рішення “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                          VІI  скликання

від  20 листопада 2020 року №

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Розглянувши клопотання директора СТОВ «НОВЕ ЖИТТЯ» Масік Ігора Павловича про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею в оренду, керуючись ст.ст. 12, 79-1, 81, 83, 116, 123-126, 186, 186-1 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2020р.,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Надати дозвіл СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОВЕ ЖИТТЯ» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Шоломківського старостинського округу, а саме: під нежитловою будівлею контори з прибудовою, нежитлових будівель і споруд машинно – тракторного комплексу, нежитлових будівель зерносховища, нежитлових будівель молочно – тваринницького комплексу  орієнтовною площею 20 га – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди терміном 49 років.

  1. СТОВ «НОВЕ ЖИТТЯ» звернутися до землевпорядної організації для розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, погодити проекти відповідно до діючого Земельного кодексу України та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                                 І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=