Проект рішення “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                                         VІІ  скликання

Від  20 листопада 2020 року    №

Про надання дозволу на розробку проекту
детального плану території та надання

дозволу на розробку проекту землеустрою

Розглянувши клопотання директора ТОВ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ»  про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, ст. 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 18.11.2020р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території площею 15,4238 га, яка розташована на території Шоломківського старостинського округу, з метою будівництва фотоелектричної станції. Кадастровий номер земельної ділянки – 1824282500:06:000:0514.
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», ТОВ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ» – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів ТОВ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ».
  4. Надати ТОВ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, кадастровий номер 1824282500:06:000:0514, яка розташована на території Шоломківського старостинського округу, площею 15,4238 га з “Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості” на «Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій».
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                                    І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=