Проект рішення “Про надання дозволу гр. Невмержицькому М.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят  друга  сесія                                                             VІI  скликання

Від   20  листопада  2020 року         №

Про надання дозволу гр. Невмержицькому М.С.
на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди

Розглянувши звернення гр. Невмержицького М.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст. 12, ст. 79-1, ст. 93, ст. 116, ст.123, ст. 124 Земельного кодексу України,  п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 18.11.2020 р.,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати гр. Невмержицькому М. С. дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована в м. Овруч, орієнтовною площею 0,0300 га, для будівництва індивідуальних гаражів на умовах оренди терміном на 3 (три) роки.
  2. Гр. Невмержицькому М.С. здійснити заходи для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, погодити проект відповідно до діючого законодавства та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=