Переваги перебування дитини у патронатній родині

Які переваги отримує дитина у громаді, що запроваджує патронат:
✅ Дитина залишається проживати у своїй громаді та є максимально наближеною до родини, школи, садочка, друзів та спеціалістів, які надають підтримку її батькам.
✅ На період вирішення проблем сім’ї дитина тимчасово перебуває (ніби в гостях) у професійній патронатній сім’ї; за її життя і здоров’я відповідає конкретна особа.
✅ Створюються належні умови для освіти, розвитку та якісної соціально-психологічної реабілітації дитини.
✅ Прийняття найкращого рішення, яке максимально відповідає потребам дитини, відбувається впродовж оптимального часу (протягом 3-х, максимум – 6-ти місяців).
✅ Системний моніторинг реальності сприяє поверненню дитини до батьків або оперативному пошуку нової сім’ї для неї.
✅ Можливість раннього виявлення складних життєвих обставин, в яких опинилася сім’я, запобігання недбалому або жорстокому ставленню до дитини, а також її потраплянню до інтернатного закладу / центру соціально-психологічної реабілітації дітей / притулку.
✅ Громада сама визначає потребу у розвитку послуг патронату, організовує пошук та якісний відбір кандидатів і не витрачає коштів на фінансування цих послуг.
Дізнайтеся більше про те, як стати патронатним вихователем за телефоном (097) 839 23 91 або звертайтеся до Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради (приміщення міської ради, вул.Т.Шевченка, 43).
Розмір тексту-+=