Інформація щодо роботи закладів освіти з 02 листопада 2020 року

На засіданні комісії ТЕБ і НС міської ради, яка відбулась 30 жовтня 2020 року, було опрацьоване питання роботи закладів освіти з урахуванням даних щодо кількості хворих дітей в Овруцькій ОТГ.
На засіданні комісії була заслухана інформація заступника завідувача Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України Прохорова П. І. та представників первинної ланки медицини Хомич О. В. і Колбовської Т. В., які доповіли, що станом на 30.10.2020 в Овруцькій ОТГ є 3 дитини хворі на коронавірус, що свідчить про низьку статистику захворюваності в закладах освіти та не може бути перешкодою для призупинення освітнього процесу.
До уваги прийнята норма п. 42¹ Постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відповідно до якої урядом рекомендовано закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації.
Додатково взяте до уваги не введення заборони на припинення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти та початкової школи закладів загальної середньої освіти, а також застосування змішаної форми навчання з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів в м.Малині, м.Новоград-Волинському, м.Житомирі та м.Коростені, які також віднесені до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
У зв’язку з тим, що переважна більшість батьків працює і не має можливості залишити дітей вдома під наглядом, враховуючи те, що учні початкової школи не мають навичок дистанційного навчання, і в багатьох сім’ях є декілька дітей різних вікових категорій, рішенням комісії ТЕБ і НС Овруцької міської ради рекомендовано не зупиняти освітній процес в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти при умові повного дотриманням карантинних вимог та санітарних норм, за виключенням закладів позашкільної освіти.