В ОЗО “Овруцький ЗЗСО I-III ст. №1” відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям після проведення капітального ремонту

В ОЗО “Овруцький ЗЗСО I-III ст. №1” відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям після проведення капітального ремонту. На відкритті заходу виступили учні студії спортивного та сучасного танцю “Forma” міста Овруч. Перше тренування з футболу на оновленому стадіоні провів тренер Валерій Мелешко за участі учнів школи №1.
У своєму виступі Овруцький міський голова Іван Коруд привітав педагогічний колектив, учнів і батьків школи №1 із відкриттям спортмайданчику та зазначив, що це вже сьомий відкритий новий спортивний об’єкт у місті Овруч. Крім цього, міський голова Іван Коруд підкреслив, що розвиток спортивної інфраструктури створює умови для задоволення потреб учнів у якісних тренуваннях і фізичному розвитку.
На відкритті спортивного майданчика виступили начальник Управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмила Колесник і народний депутат України Володимир Арешонков. Людмила Колесник зазначила, що будівництво нових спортмайданчиків, харчоблоків та інших об’єктів у закладах освіти забезпечує гідні умови навчання та розвитку підростаючого покоління.
Звертаючись до присутніх на заході, нардеп Володимир Арешонков висловив думку про те, що найкращі державні інвестиції – це інвестиції у розвиток освіти, оскільки освічені люди – це сильна нація.
Загальна кошторисна вартість – 2 млн 797 тис. грн з них:
2 млн 517 тис. грн – кошти державного фонду регіонального розвитку; 280 тис. грн – співфінансування коштом міського бюджету.
Розмір тексту-+=