Відкриття їдальні після капремонту в ОЗО “Овруцький ЗЗСО I-III ст. №1”

В опорному закладі освіти “Овруцький ЗЗСО I-III ст. №1” завершено капітальний ремонт приміщення їдальні. Проект реалізовано за державною програмою “Спроможна школа для кращих результатів”. Проект було профінансовано і з міського бюджету, відповідно до умов вищезазначеної програми. Ознайомилися з реалізацією державної програми “Спроможна школа для кращих результатів” начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмила Колесник, народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Іван Коруд, перший заступник міського голови Володимир Гришковець і заступник міського голови з гуманітарних питань Віктор Кисіль за участю директора школи Анатолія Невмержицького та підрядника, який виконував роботи.
Діти – майбутнє нації, тож сподіваємося, що нові, сучасні, комфортні умови перебування в одній із локацій закладу освіти сприятимуть досягненню високих результатів у навчанні та розвитку дітей.
Зазначимо, що у школі №1 навчаються 790 учнів.
У 2020 році за дежавною програмою “Спроможна школа для кращих результатів” в опорному закладі освіти №1 міста Овруч вже проведено капітальний ремонт тепломережі. Крім того, раніше ми інформували про відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям після проведення капремонту у цьому ж закладі освіти.