Протокол № 33-20 спільного засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ та району

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 33-20

спільного засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ та району.

м. Овруч                                                                        5 жовтня  2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар ради,

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Юрківська О.В.- спеціаліст  юридичного відділу міської ради,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»;

Огородов Д.В.- спеціаліст відділу ЖКГБ;

Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ;

Першко О.М.- начальник юридичного відділу міської ради;

Кисіль В.Л.- заступник міського голови;

Сташкевич М.В.-завідувач  Овруцьким міжрайонним відділом  ДУ Житомирський обласний центр МОЗ України;

Колбовська Т.В.- заступник головного лікаря КНП ЦПМСД.

Хомич О.В.- заступник головного лікаря КНП ЦПМСД.

Запрошені:

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань.

Воробей Р.В.- директор ДЮСШ.

Башинський В.І.- начальник муніципальної інспекції.

Ігнатюк Н.В.- голова Руднянської сільської ради.

Кобельчук І.І.- заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС.

Бородій В.П.- заступник начальника відділення Овруцького відділення

поліції.

Трикіша В.О.- голова Словечанської ОТГ.

Шмуйло О.- представник Овруцького районного відділу управління ДСНС

України у Житомирській області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

                            Інформують:    Сташкевич М.В.- завідувач   Овруцького  

                                                      міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний

                                                       лабораторний центр МОЗ України».

                                          Колбовська Т.В.-  заступник  головного  лікаря КПН     

                                          ЦПМСД.

                                                      Шубан В.Г.- директор  КНП «Міська лікарня»

                                                      Пестич Н.М.- начальник відділу державного нагляду                                                      дотриманням санітарного законодавства     

                                                      Овруцького районного управління ГУ

                                                      Держпродспоживслужби в Житомирській області.

 1. Про протокол № 26 районної комісії та протоколи №№ 33-34 державної комісії ТЕБ і НС та доручення Прем’єр-міністра України.

Інформує: Дєдух І.М.- секретар комісії.

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

 1. Коруда І. Я., який доповів про погіршення епідемічної ситуації в районі та рекомендував керівникам всіх комунальних підприємств дотримуватись карантинних вимог, обробити всі під’їзди у багатоповерхових будинках. Керівнику ВАТ АТП 11847 також дотримуватись карантинних вимог.
 2. Сташкевич М. В., яка попросила дотримуватись жорстких карантинних мір для запобігання встановлення у районі червоної зони, та вирішити питання щодо тимчасового призупинення роботи певних категорій суб’єктів господарювання.
 3. Колбовську Т. В., яка звернулася до  представників поліції з проханням забезпечити щоденне чергування  біля діагностичного центру, поліклініки, АЗСПМ м.Овруч  №3 для запобігання пропуску осіб без засобів захисту, оскільки середній медичний персонал не справляється з відвідувачами.
 4. Шубан В. Г., яка проінформувала, що згідно нової Постанови Головного санітарного лікаря України 80% ліжок має бути забезпечено підключенням до кисню, зараз забезпечено лише 30%.
 5. Хомич О. В., яка проінформувала, що потрібно створити ще дві додаткові бригади для забору матеріалу для дослідження методом ПЛР.
 6. Кобельчука І. І., який зауважив на епідемічній ситуації, що склалась у районі, та запропонував медичним закладам звернутися до районної ради з проханням виділити кошти на боротьбу з вірусом . Надав пропозицію створеним мобільним групам проводити постійні рейди по всіх підприємствах, установах, організаціях та суб’єктах господарювання на предмет дотримання  карантинних вимог.
 7. Трикішу В. О., який проінформував щодо ситуації, що склалась у Словечанській ОТГ та наголосив на гострій потребі у допомозі працівників поліції відповідно до наданих їм повноважень у сфері боротьби та запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Дєдух І. М., яка довела до відома присутніх протокол № 26 районної комісії та протоколи №№ 33-34 державної комісії ТЕБ і НС та доручення Прем’єр-міністра України.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення

 1. Овруцькому міжрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно із КНП ЦПМСД забезпечити проведення профілактичних заходів з метою зниження рівня небезпечної ситуації та попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19. Посилити спільну співпрацю муніципальної інспекції із відділом Нацполіції в Овруцькому районі у складі мобільної групи. Рекомендувати відділенню Нацполіції  забезпечити щоденне чергування  біля діагностичного центру, поліклініки, АЗСПМ м.Овруч  №3 для запобігання пропуску осіб без засобів захисту.
 2. Проводити постійне інформування старост/т.в.о. старостинських округів щодо осіб, захворівших на КОВІД, що проживають на території відповідних старостинських округів.
 3. Підготувати та висвітлити на сайті міської ради відеозвернення міського голови про обов’язковість  дотримання карантинних вимог та протиепідемічних заходів.
 4. Керівнику гуманітарного відділу постійно інформувати Овруцький міжрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області про нові випадки захворювань у навчальних закладах.
 5. Запровадити систему контролю щодо збору інформації стосовно епідемічної ситуації у районі. Щоденно до 17.00 (Башинський В.І., Пестич Н.М., Рибинська Н.М., Дєдух І.М. Прицепа Р.В.) узагальнену та повну інформацію надавати РДА та звітувати на область.
 6. Начальнику ЖКГБ міської ради Редчиць О.П., забезпечити контроль за проведенням дезінфекції у місті комунальними підприємствами.
 7. Дозволити проведення масових заходів виключно за умов дотримання протиепідемічних заходів та обмежень, встановлених для помаранчевої зони. Мобільним групам (Башинський В.І., Прищепа Р.В.) перевірити всі розважальні заклади району та міста.
 8. ВАТ АТП (Мошківський В. О.) при здійсненні пасажирських перевезень суворо дотримуватись карантинних обмежень щодо заповнення місць в автобусах та маскового режиму.
 9. Закладам освіти суворо дотримуватись встановлених карантинних вимог (Кисіль В. Л., Ткачук В. Г.).
 10. Всім підприємствам і організаціям, що розміщені на території району, суворо дотримуватись встановлених карантинних вимог та обмежень.
 11. ДЮСШ (Воробей Р.В.) тимчасово призупинити проведення всіх спортивних заходів.
 12. Звернутись до відповідних релігійних організацій, що розташовані на території району, з вимогою про дотримання маскового режиму та інших карантинних вимог під час проведення богослужінь.
 13. Взяти до відома та керування в роботі протокол № 26 районної комісії, протоколи №№ 33-34 державної комісії ТЕБ і НС та доручення Прем’єр-міністра України.
 14. Службі у справах дітей продовжити закупівлю продуктових наборів для кризових сімей.

Термін –  невідкладно на період дії карантину

ГОЛОСУВАЛИ: «за-13», «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                                        Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                              Ірина ДЄДУХ