Рішення №1092 виконкому міської ради “Про хід підготовки підприємств житлово- комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  10.09.2020 року                 №1092

Про хід підготовки підприємств житлово-
комунального господарства
та об’єктів соціальної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника Овруцького міського голови Гришковця В.М. про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років згідно Плану заходів затвердженого рішенням виконавчого комітету від 21.05.2020 року № 960, виконком міської ради відмічає, що з даного питання проводиться певна робота.

З метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр., керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію першого заступника Овруцького міського голови Гришковця В.М. про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років взяти до відома.
  2. Директорам комунальних підприємств міської ради «Гарне місто», «Водоканал», «Овруч», «Відродження», керівникам КНП «Овруцька міська лікарня» та «Овруцький ЦПМСД», відділу з гуманітарних питань, відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, в.о. старост старостинських округів, керівникам закладів освіти Овруцької ОТГ забезпечити подальше виконання заходів, передбачених рішенням виконкому міської ради від 21.05.2020 року № 960 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років».
  3. Директору Центру надання соціальних послуг, в. о. старост старостинських округів активізувати роботу щодо формування банків одягу, взуття, білизни зимового асортименту для бездомних осіб та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Вжити заходів, спрямованих на раннє виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, бездомних осіб, безпритульних і бездоглядних дітей, з метою запобігання їх переохолодженню та обмороженню в осінньо-зимовий період.
  4. В порядку контролю питання підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років розглянути на засіданні виконкому міської ради у жовтні місяці поточного року.
  5. Відділу з гуманітарних питань (Ткачуку В.Г.) доопрацювати готовність закладів освіти до опалювального сезону до 01.10.2020 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ