Рішення №1099 виконкому міської ради “Про відведення у місті Овручі місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  10.09.2020 року        № 1099

Про відведення у місті Овручі місць

для розміщення матеріалів передвиборної агітації

У відповідності до п. 3 ст. 53 Виборчого кодексу України, керуючись ст. 30, ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Відвести наступні місця у місті Овручі для розміщення матеріалів передвиборної агітації:

– дошка оголошень по вул. Т. Шевченка, 30 (біля автобусної зупинки „Універмаг”),

– дошка оголошень по вул. Т. Шевченка, 88 (біля магазину „Твій Маркет”),

– стаціонарні носії зовнішньої реклами (біл-борди), які встановленні на території м. Овруча відповідно до чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, що займаються рекламною діяльністю.

– агітаційні намети.

  1. Директору КП «Овруч» Дубу А.І.:

2.1. Забезпечити утримання стендів та дошок для оголошень у належному стані для розміщення матеріалів передвиборної агітації у період з дня, що слідує за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) до 24:00 год. 23 жовтня 2020 року.

2.2. Зняти з 24:00 год. 23 жовтня 2020 року усі матеріали передвиборної агітації, розміщені на визначених стендах та дошках для оголошень.

2.3. Проводити двічі на тиждень рейди з метою перевірки та знищення матеріалів передвиборної агітації, розміщених у місцях, що не визначені для цього (на стовпах, опорах, парапетах тощо).

  1. З часу припинення передвиборної агітації відповідальність за зняття матеріалів передвиборної агітації на носіях зовнішньої реклами покласти на суб’єктів підприємницької діяльності, які є власниками/користувачами відповідних рекламних носіїв.
  2. 4. Дане рішення довести до відома громадськості через засоби масової інформації.
  3. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Лобика С. А.

   Міський голова                                                                           І. Я. Коруд  Завантажити документ