Протокол № 30-20 засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ.

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 30-20

засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                        10 вересня  2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар ради,

Гришковець В.М.- перший заступник Овруцького міського голови,

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Юрківська О.В.- спеціаліст  юридичного відділу міської ради,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Кушнерчук Ю. М. – начальник Овруцького районного відділу управління ДСНС України у Житомирській області,

Князева В. В. – спеціаліст відділу консолідованої звітності Овруцької міської ради,

Хомич О.В.- заступник головного лікаря КНП ЦПМСД;

Колбовська Т.В.- заступник головного лікаря КПН ЦПМСД;

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»;

Запрошені:

 1. Богуш Д.С.-начальник СРПП №3 Овруцького РВ національної поліції в Житомирській області.
 2. Прохоров П.І. – представник Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

                                       Інформує:    Прохоров П.І. – представник  Овруцького  

                                                             міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний

                                                             лабораторний центр МОЗ України».

                                                 Колбовська Т.В.- заступник головного лікаря КПН     

                                                 ЦПМСД.

 

 1. Про лист голови ОДА щодо координації дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері здійснення протиепідемічних заходів.
 2. Про протокол № 28 позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020р. щодо рівнів безпеки.
 3. Про протокол № 24 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.09.2020р. щодо ситуації на території с.Словечно та с.Тхорин.

                                                  Доповідає: Дєдух І.М.- секретар комісії

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ: Про епідемічну ситуацію в районі та  застосуванні посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прохорова П.І., який проінформував щодо даної ситуації в районі та довів до відома про захворюваність на COVID-19 директора дошкільного навчального закладу у с. Покалів, рекомендував закрити вказаний заклад.

Колбовську Т.В., яка запропонувала відділу з гуманітарних питань налагодити взаємодією з класними керівниками закладів освіти щодо надання постійної інформації стосовно дітей, які їх не відвідують.

Міського голову, який запропонував керівництву КНП ЦПМСД написати звернення  до Департаменту охорони здоров»я у Житомирській області щодо збільшення кількості мобільних бригад, так як існуючі не справляються з навантаженням.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення

 1. спільно із КНП ЦПМСД, Овруцькому міжрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечити проведення профілактичних заходів з метою зниження рівня небезпечної ситуації та попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19. Посилити спільну співпрацю із відділом Нацполіції в Овруцькому районі.
 2. Даний протокол направити до гуманітарного відділу для вжиття відповідних заходів щодо Покалівського ЗДО.

Термін –  невідкладно на період дії карантину

ПО ДРУГОМУ, ТРЕТЬОМУ, ЧЕТВЕРТОМУ  ПИТАННЯХ СЛУХАЛИ: Дєдух І. М., яка доповіла:

– про лист голови ОДА щодо координації дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері здійснення протиепідемічних заходів;

– про протокол № 28 позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020р. щодо рівнів безпеки;

– про протокол № 24 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.09.2020р. щодо ситуації на території с. Словечно та с. Тхорин. 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення:

 1. Заступнику міського голови з фінансових питань Рибинській Н.М. врахувати при плануванні міського бюджету на 2021 рік фінансування для проведення санітарних та протиепідемічних заходів, а також програм спрямованих на профілактику захворювань населення.
 2. Керуватися в роботі протоколом № 28 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020р, яким на території Овруцького району встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
 3. Врахувати рекомендації чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.09.2020р. щодо ситуації на території с. Словечно та с. Тхорин.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-11», «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                                        Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                              Ірина ДЄДУХ