“Про збереження і розвиток мережі закладів дошкільної освіти”

Керівниками закладів дошкільної освіти проведено роз’яснювальну роботу з батьками дітей дошкільного віку по залученню дітей до дошкільної освіти. На даний час на території ОТГ проживають 1645 дітей від 0 до 6-річного віку. Усіма формами дошкільної освіти охоплено 980 дітей. З них: в закладах дошкільної освіти навчаються 926 Всі діти 5-6-річного віку повністю (100%) охоплені дошкільною освітою.

Чисельність дітей у дошкільних закладах у розрахунку на 100 місць становить 92 особи. Черговості на зарахування до закладів дошкільної освіти не має.

Заклади дошкільної освіти фінансуються з міського бюджету. Вони забезпечені необхідним технологічним обладнанням у харчоблоках та пральнях. При виході з ладу цього обладнання проводиться його придбання та своєчасна заміна. Вартість одного дітодня для різних категорій дітей дошкільного віку становить 23-30 грн. при батьківській платі 40%. Виконання натуральних норм харчування виконується на 90%. Середня вартість утримання дитини в ЗДО на рік становить близько 26 тис.грн.

Заклади дошкільної освіти забезпечені комп’ютерною технікою. На виконання вимог Закону України «Про освіту» закладами дошкільної освіти створені власні веб-сайти.

Штатні розписи закладів дошкільної освіти сформовані у відповідності до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055 «Про затвердження типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів.

Для забезпечення інтересів дітей з особливими освітніми потребами у відповідності до медичних висновків організовано дві інклюзивні групи, в яких виховуються 3-є дітей.

Щорічно за рахунок коштів міського бюджету та за рахунок спонсорських коштів покращується матеріально-технічна та освітня база закладів дошкільної освіти (закупляються методичні матеріали, дидактичний матеріал тощо).