Інформація про умови в закладах освіти Овруцької міської ОТГ з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

На виконання листа Прем’єр-міністра України від та за резолюцією голови Житомирської облдержадміністрації інформуємо, що до початку нового 2020-2021 навчального року в закладах освіти Овруцької міської ОТГ створено безпечні умови для учасників освітнього процесу. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, вжито відповідних заходів, а саме: заклади освіти забезпечені безконтактними термометрами, дезінфікуючими та антисептичними засобами, масками. Відділом з гуманітарних питань Овруцької міської ради та працівниками держпродспоживслужби забезпечується постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти.

Додатково повідомляємо, що згідно постанови № 42 Головного Державного санітарного лікаря України керівниками закладів освіти призначено відповідальних осіб за проведенням температурного скринінгу працівників закладів. Облаштовано кімнати-ізолятори для тимчасового розміщення дітей з підвищеної температурою. Закріплено класні кімнати, коридори розділено за напрямками руху учнів. Визначено місця для антисептичної обробки та зберігання контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту (масок, рукавичок тощо).

Внесено зміни у режим роботи закладів освіти (початок і закінчення навчання, тривалість перерв).

Визначено додаткові входи доступу до шкільних приміщень з метою недопущення скупчень дітей при прибутті та виході із шкільних приміщень.

Вирішено розведення потоків учнів при вході до приміщень закладів освіти. В закладах освіти ведеться робота по організації і облаштуванню місць для проведення уроків з окремих предметів за сприятливої погоди на відкритому повітрі.

Щодо організації харчування керівники закладів освіти внесли зміни до графіків проведення харчування учнів, проведено дистанціювання столів для прийому їжі. Облаштовані додаткові посадочні місця для цього з метою запобігання скупчень.

З харчувальником ФОП Кравчуком І.В. врегульовується питання забезпечення шкільних харчоблоків посудом, рукавичками для персоналу, захисними масками та захисними щитками.

Керівниками закладів проведено інструктаж технічного персоналу по питаннях санітарної обробки поверхонь в приміщеннях, з якими можливий контакт дітей (ручки дверей, поверхні підвіконь, батарей опалення тощо) та проведення обов’якового провітрювання класних кімнат під час перерв, коридорів.

Начальник відділу                                                                             Василь ТКАЧУК