ПРОТОКОЛ № 29-20 засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ  

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 29-20

засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ.

м. Овруч                                                                      28  серпня 2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар ради,

Гришковець В.М.- перший заступник Овруцького міського голови,

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Першко О.М.- начальник юридичного відділу міської ради,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Огородов Д. В. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Кушнерчук Ю. М. – начальник Овруцького районного відділу управління ДСНС України у Житомирській області,

Князева В. В. – спеціаліст відділу консолідованої звітності Овруцької міської ради,

Кисіль В.Л. –заступник міського голови з гуманітарних питань;

Хомич О.В.- заступник головного лікаря КНП ЦПМСД;

Колбовська Т.В.- заступник головного лікаря КПН ЦПМСД;

Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ Овруцької  міської ради

Запрошені:

 1. Лобик С.А.-керуючий справами міської ради;
 2. Башинський В. І. – начальник відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради;
 3. Богуш Д.С.-начальник СРПП №3 Овруцького РВ національної поліції в Житомирській області.
 4. Прохоров П.І. – представник Овруцького міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».
 5. Степанчук М.С.- директор ліцею.
 6. Дєдух О.П.- заступник директора КНП Міська лікарня.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

                                       Інформує:    Прохоров П.І. – представник  Овруцького  

                                                             міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний

                                                             лабораторний центр МОЗ України».

                                                 Колбовська Т.В.- заступник головного лікаря КПН     

                                                 ЦПМСД;

 

 1. Про Постанову №50 від 22.08.2020р. головного санітарного лікаря «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
 2. Про утилізацію медичних відходів у закладах освіти щодо листа Служби безпеки України.
 3. Про інформування депутатами міської ради, які згідно рішення №38, на закріплених за ними територіально-виборчих округів інформування населення щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

                                                  Доповідає: Дєдух І.М.- секретар комісії

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ: Про епідемічну ситуацію в районі та наголосив на застосуванні посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прохорова П.І., який проінформував щодо даної ситуації.

Степанчука М.С., який доповів щодо ситуації,  яка склалась у гуртожитку ліцею.

Колбовську Т.В., від якої надійшла пропозиція, що з 1 вересня 2020 року  два поверхи гуртожитку відвести під ізолятор для розміщення всіх контактних осіб, та забезпечити чергування. Студентів тимчасово не заселяти до гуртожитку.

Богуша Д.С., який звернувся до керівництва КНП ЦПМСД з проханням у випадку виявлення хворих  надавати  їх   мобільні телефони та телефони всіх контактних осіб до райвідділу.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення

 1. спільно із КНП ЦПМСД, Овруцькому міжрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечити профілактику недопущення небезпечної ситуації щодо розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 посилити роботу спільно із відділом Нацполіції в Овруцькому районі.
 2. КНП ЦПМСД спільно із міською радою звернутися до радіостанцій П’ятниця, FM 104,5 з метою трансляції оголошень про стан захворюваності в Овруцькій ОТГ та районі. КНП ЦПМСД розробити пам’ятку для населення.
 3. Керівникам установ, підприємств та організацій усіх форм власності визначити відповідальних осіб, відповідальних за дотриманням санітарного стану та карантинних вимог.
 4. Директору Овруцького ліцею Степанчуку М.С. спільно із відділом Нацполіції в Овруцькому районі та муніципальною інспекцією Овруцької міської ради зробити офіційне попередження всіх контактних осіб про обов’язкове дотримання 14 – денного терміну самоізоляції. З 1-го вересня не проводити заселення в гуртожиток. Організувати цілодобове чергування на входах/виходах гуртожитку представників Нацполіції. Неухильно дотримуватись Постанови Головного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Вжити всі необхідні заходи щодо контролю за контактними особами,  та здачею ними аналізів на виявлення COVID-19.

Повні дані про контактних осіб в т.ч. номери їх мобільних телефонів  надавати до відділу Нацполіції.

 1. Овруцькому міжрайонному відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» надати свої пропозиції щодо проведення профілактики гострої распіраторної хвороби COVID-19 до відділення Держпродспоживслужби для відповідного реагування.
 2. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Лобику С.А. скасувати всі заплановані виїзні зустрічі з жителями громади з попередженням старост/т.в.о. старост.
 3. Керівництву КНП ЦПМСД, старостам /т.в.о старост при виявленні хворих на територіях старостинських округів терміново інформувати міську раду, муніципальну інспекцію міської ради, відділ Нацполіції в Овруцькому районі.
 4. Даний протокол направити до Овруцької РДА для вжиття відповідних заходів.

Термін –  невідкладно на період дії карантину

ПО ДРУГОМУ, ТРЕТЬОМУ, ЧЕТВЕРТОМУ  ПИТАННЯХ СЛУХАЛИ: Дєдух І. М., яка доповіла про прийняту Постанову № 50 від 22.08.2020р. Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;

Про утилізацію медичних відходів у закладах освіти відповідно до листа Служби безпеки України;

Про інформаційну роботу депутатів міської ради на закріплених за ними територіально-виборчих округах щодо поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення:

довести до відома відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Постанову №50 від 22.08.2020р. Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та забезпечити її виконання в закладах освіти Овруцької ОТГ та зобов`язати  керівників заклади освіти розмістити на своїй території відповідні контейнери  з кришкою для використаних масок.

Рекомендувати депутатам міської ради, членам  проводити роз’яснювальну роботу серед населення згідно Постанов головного санітарного лікаря щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на територіях, за якими вони закріплені.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-13», «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                                        Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                              Ірина ДЄДУХ