Привітання з Днем Незалежності України

Шановні овручани та жителі Овруцької громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди головного державного свята – Дня незалежності України.

Педагоги, лікарі, воїни-захисники України, підприємці, загалом представники всіх професій! Кожен з Вас – важлива частинка великої потужної країни у центрі Європи. Внесок кожного – надважливий. Дякую кожному з Вас за те, що любите Україну і наполегливо працюєте для її розвитку і процвітання.

Цьогоріч ми святкуємо 29 річницю незалежності нашої держави.

Зараз непростий час для країни і світу в цілому. Світова пандемія COVID-19 має значне поширення і в Україні, і на Овруччині зокрема, наразі в Овруцькому районі хворіє 40 людей. Спостерігається зростання кількості хворих.

На Сході України триває війна, продовжується боротьба за право України бути незалежною самостійною державою. Щиро дякую захисникам України. Завдяки Вашому героїзму, захисту країни, незламному прагненню до перемоги над агресором, сьогодні Україна є вільною незалежною державою. Вічна пам’ять землякам-Героям, які героїчно загинули, захищаючи країну. Схиляю голову перед матерями, які осиротіли – втратили своїх дітей на війні.

Прагнення до свободи і незалежності – одвічне бажання українців, своєрідний генетичний код нашої самобутньої вільної нації. Шановні овручани, жителі та гості Овруцької громади! Вітаю Вас зі святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди, миру, достатку та родинного затишку. Бережіть Україну! Вона у нас одна.

Овруцький міський голова                                                    Іван КОРУД