Протокол № 26-20 засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ № 26-20

засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                        09 серпня 2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар ради,

Колбовська Т. В. – т.в.о. заступника головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради,

Шубан В.Г.- директор КНП «Овруцька міська лікарня»,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Сташкевич М. В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Редчиць О. П. – начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Огородов Д. В. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Кушнерчук Ю. М. – начальник Овруцького районного відділу управління ДСНС України у Житомирській області,

Князева В. В. – спеціаліст відділу консолідованої звітності Овруцької міської ради,

Кисіль В.Л. – Перший заступник міського голови з гуманітарних питань,

Запрошені:

 1. Лобик С.А.-керуючий справами міської ради;
 2. Башинський В. І. – начальник відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради;
 3. Бородій В. П. – представник Овруцького РВ національної поліції в Житомирській області.
 4. Бірківський В. А.- директор ПСК «Овруцький кооперативний ринок»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19.

Інформують:   Коруд І.Я.- міський голова

Пестич Н. М.- начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській обл.

Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня»;

Сташкевич М. В.- завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Колбовська Т. В. – т.в.о. заступника головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради

 1. Про ситуацію щодо пожеж, які почали знову відбуватись на території Овруцького району у зв’язку із підпалами сухої трави та стерні.

Інформує: представник Овруцького районного управління ДСНС України у Житомирській області

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ: Коруда І.Я., який доповів про епідемічну ситуацію в районі та застосування посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19. Доручив  т.в.о. заступнику головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради (Колбовській Т.В.)  та завідуючій Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України (Сташкевич М.В.) надати до 16:00 години  сьогодні 9 серпня  детальну інформацію про контактних осіб, хворих на COVID-19, та передати її до відділу Національної поліції для вжиття заходів реагування.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення

 1. Щоденно вести контроль спільно з відділом Нацполіції в Овруцькому районі та муніципальною інспекцією Овруцької міської ради за дотриманням карантинних вимог.

Власникам торгових центрів  «Наш Край», «Фора», «АТБ», «Центрум», кафе, барів, ресторанів, які розміщені на території Овруцької ОТГ, закупити скринінги та перевіряти температуру всіх співробітників та всіх відвідувачів даних установ з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.

 1. На період дії карантину посилити контроль за:

1) Перебуванням в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок,;

2) Перебуванням на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

3) Самовільним залишенням місця самоізоляції, обсервації;

4) Перетином державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”, які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил);

5)     Проведенням масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи, а також діяльністю кінотеатрів та закладів культури. За дотриманням між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

6)     Здійсненням регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньо обласному, міжобласному сполученні;

7)     Відвідуванням сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

Термін –  терміново та на період дії карантину

 1. Товариству з додатковою відповідальністю «Овруцьке автотранспортне підприємство 11847», в особі керівника Мошківського В.О. суворо дотримуватись протиепідемічних заходів при здійсненні перевезень.

Термін –  терміново та на період дії карантину

 1. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області (КаплюкВ.І), КНП ЦПМСД (Левківський С.О.) забезпечити посилене інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо карантинних заходів на території громади, а також необхідності продовження виконання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину

 1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.), керівникам закладів дошкільної, загально-середньої та позашкільної освіти до 21.08.2020 року, та під час здійснення навчальної діяльності, забезпечити:
 1. Дотримання заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 відповідно до постанов Головного санітарного лікаря України.
 2. Забезпечити навчальні заклади всіма необхідними дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту та суворо дотримуватись  скринінгового режиму при вході в заклади освіти.
 3. Повідомлення через гучномовець, який розміщений на районному будинку культури, інформацію щодо коронавірусної інфекції COVID-19, яка склалась станом на 9 серпня 2020 року.
 1. Директору ПСК «Овруцький кооперативний ринок» (Бірківський В. А.) забезпечити суворий контроль за дотриманням протиепідемічних заходів діяльності ринку, через гучномовець інформувати всіх присутніх на ринку про ситуацію, яка склалась в районі в умовах карантину, дотримуватись постанов кабінету Міністрів України, Головного санітарного лікаря України та рішень даного протоколу. Щопонеділка інформувати Овруцьку міську раду про вжиття заходів для нерозповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 під час роботи «Овруцького кооперативного ринку».

Термін – на період дії карантину

7.РЕКОМЕНДУВАТИ: Грищенку П.А. – директору КП « Гарне місто», Дубу А.І.- директору  КП  «Овруч» , директору ПСК «Овруцький кооперативний ринок» (Бірківський В. А.), власникам кафе, барів, магазинів закупити  засоби дезінфекції та  обробляти  дитячі майданчики, систематично проводити дезінфекцію під’їздів багатоповерхових будинків,  зробити  обробку площ санітарну приміщень, територій,  кафе,  барів.

8.За розпорядженням міського голови створити дві групи щодо дотримання карантинних  вимог.

9.Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснити закупівлю хлорного вапна та зобов’язати  т.в.о. старост, старост  забезпечити дезінфекцію  зупинок,  ігрових майданчиків.

 1. Довести до всіх власників магазинів та кафе, барів, ресторанів про  обов’язковий  замір температурного режиму.
 2. Відділу ЖКГБ міської ради забезпечити контроль за комунальними підприємствами щодо санітарної обробки території громади.
 3. Керівникам релігійних конфесій дотримуватись карантинних вимог у зв’язку з погіршенням ситуації в ОТГ та районі.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ: представника Овруцького  районного управління ДСНС України у Житомирській області про ситуацію з пожежами, які почали знову відбуватись на території Овруцького району у зв’язку із підпалами сухої трави та стерні.

ВИРІШИЛИ:

 1. Доручити муніципальній інспекції Овруцької міської ради надати клопотання до Екологічної інспекції в Овруцькому районі щодо призначення по старостинським округам  громадських інспекторів з екології.
 2. Звернутись до всіх жителів громади, старост, т.в.о. старост  щодо заборони спалювання  сухої трави, стерні.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 12, «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                        Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                           Ірина ДЄДУХ

Розмір тексту-+=