Оголошення про порядок надання особам житла на умовах найму та оренди

«Виконком Овруцької міської ради повідомляє, що в комунальній власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на даний час знаходиться 115 житлових будинків в чотирнадцяти старостинських округах Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які не використовуються за призначенням і не заселені громадянами.

З метою збереження даного житлового фонду та забезпечення житлом громадян Овруцькою міською радою було прийнято рішення 47-ї сесії від 16.07.2020 року № 2448, яким затверджено Положення про порядок передачі в найм та оренду житла комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади (далі-Положення).

Нормами даного Положення визначено порядок надання особам житла на умовах найму та оренди.

Інформація про житлові будинки, які можуть бути передані громадянам на умовах найму або оренди розміщена на офіційному сайті Овруцької міської ради за посиланням https://ovruch.in.ua/reestr-komunalnogo-majna/ в розділі «Відділи» – «Відділ комунальної власності» – «Реєстр комунального майна».

За додатковою інформацією про житлові будинки та про порядок надання їх на умовах найму та оренди громадяни можуть звертатись у відділ комунальної власності виконкому Овруцької міської ради, який знаходиться на другому поверсі адміністративного приміщення Овруцької міської ради в каб.№ 5, час роботи відділу : понеділок-п’ятниця – з 8:00 год. до 17:00 год., обідня перерва – з 13:00 -14:00 год. телефон для довідок: 4-20-93.»

ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТР

Розмір тексту-+=