Овруччина – туристична перлина Житомирщини, зустрічає гостей з усіх куточків України

Древній Овруч знову зустрічає гостей. Багатовікова історія, автентичні традиції, унікальні народні майстри та безмежна гостинність поліщуків підкорюють туристів. Ці вихідні теж не стали виключенням і туристичні принади нашого краю покликали на гостини нових мандрівників з усіх куточків України.

У неділю гості відвідали інтерактивний музей художньо обробленої соломки Малої академії народних мистецтв та ремесел. Екскурсію залами Музею провів Народний художник України, керівник Академії Микола Климович. Гості познайомилися з унікальними роботами Миколи Івановича та його учнів. Вони були вражені, побачивши 3D картини, виконані за авторською технікою майстра зі … звичайної соломи. Не менше захопили гостей і майстерно виконані, за напрямом «Різьблення по дереву», дерев’яні вироби, особливо дитячі іграшки, в рамках навчального курсу «Екоіграшка».

У музеї “Древлянські джерела” екскурсію провела начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради Оксана Левківська. Тут представлені експонати, що зображають історію нашого краю від давнини до сьогодення.

Як і годиться, гостей зустріли хлібом-сіллю та щирим привітанням, а на згадку про Овруч подарували сувенірні набори.
Овруччина – туристична перлина Житомирщини. Ми завжди раді гостям.