Протокол № 23-20 засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ №23-20

засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                      23 липня  2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Дєдух І.М. – секретар комісії, секретар Овруцької міської ради,

Хомич О. В. – заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради,

Колбовська Т. В. – т.в.о. заступника головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради,

Шубан В.Г.- директор КНП «Овруцька міська лікарня»,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Огородов Д. В. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Представник  Овруцького районного відділу управління ДСНС України у Житомирській області,

Першко О. М. – начальник юридичного відділу Овруцької міської ради,

Князева В. В. – спеціаліст відділу консолідованої звітності Овруцької міської ради;

Сташкевич  М.В.-  завідувач Овруцьким міжрайонним відділом  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр.

                           ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про звернення директора ДЮСШ щодо відновлення роботи міської лазні з 1 серпня 2020 року.                                                                                                                                                                                      Доповідач: Воробей Р.В.- директор ДЮСШ.
  1. Про звернення КНП «Міська лікарня» щодо виділення коштів на встановлення гідрантів.

          Доповідач: Шубан В.Г.- директор КНП «Лікарня».

  1. Про доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину в громадському  транспорті та закладах громадського харчування.
  2. Про розгляд розпорядження голови ОДА №412 «Про організацію проведення робіт із збирання с/г культур врожаю 2020 року та забезпечення роботи підприємств в умовах карантину.                                                                                                                                                               Доповідач: Дєдух І.М.- секретар ради.
  3. Заява ФОП Сахневич Ю.В. щодо відкриття дитячого розважального комплексу в ТК «Максіма».

            Доповідач: Першко О.М.- начальник юридичного відділу.

СЛУХАЛИ: 1. Про звернення директора ДЮСШ щодо відновлення роботи міської лазні з 1 серпня 2020 року.

             Доповідач: Воробей Р.В.- директор ДЮСШ.

Виступила Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, яка проінформувала присутніх, що дане питання потрібно  перенести на чергове засідання комісії, тому, що Постановами Головного державного санітарного лікаря України не передбачено порядок перевірок даного закладу.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення,  перенести розгляд даного питання на чергову комісію та направити до регіональної комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Житомирській області лист про надання роз’яснень, щодо роботи міської лазні у період дії карантинних обмежень.

СЛУХАЛИ: 2. Про звернення КНП «Міська лікарня» щодо виділення коштів на встановлення гідрантів.

                 Доповідач: Шубан В.Г. – директор КНП «Лікарня».

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення,  рекомендувати  Овруцькій міській раді розглянути питання щодо виділення коштів у сумі 17600 грн.

СЛУХАЛИ:

3. Про  доручення Премєр- міністра України щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину в громадському  транспорті та закладах громадського харчування.

4. Про розгляд розпорядження голови ОДА №412 «Про організацію проведення робіт із збирання с/г культур врожаю 2020 року та забезпечення роботи підприємств в умовах карантину.

                      Доповідач: Дєдух І.М.- секретар ради.

ВИРІШИЛИ:

3.Рекомендувати відділенню Національної поліції в Овруцькому районі спільно із муніципальною інспекцією та представниками Укртрансбезпеки здійснювати регулярний контроль за дотриманням перевізниками карантинних вимог під час перевезення пасажирів транспортом загального користування.

4.Рекомендувати відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, тримати на контролі  дотримання с/г підприємствами державних санітарних норм при обробці с/г культур.

Відділенню Національної поліції в Овруцькому районі  забезпечити здійснення контролю за дотриманням безпечних маршрутів руху транспортних засобів.

Термін – на період дії карантину

СЛУХАЛИ: 5. Заява ФОП Сахневич Ю.В. щодо відкриття дитячого розважального комплексу в ТК «Максіма».

                       Доповідач: Першко О.М. – начальник юридичного відділу.

Виступила Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, яка проінформувала присутніх, що дане питання потрібно  перенести на чергове засідання комісії, тому, що згідно Постанов КМУ  робота дитячих ігрових центрів на період дії карантину заборонена.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, рекомендовано перенести дане питання на чергову комісію.

  1. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю забезпечити інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо продовження карантинних заходів на території громади, а також необхідності постійного виконання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 13, «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийнято.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                               Іван КОРУД

Секретар комісії                                                                   Ірина Дєдух

   Завантажити документ
Розмір тексту-+=