Овруцька центральна бібліотека імені Андрія Малишка презентує творчість місцевої поетеси Ольги Жигадло

Овруцька центральна бібліотека імені Андрія Малишка презентує … ПОЕТИЧНІ ПЕРЛИНИ ОВРУЦЬКОГО КРАЮ…
Познайомтесь – Жигадло Ольга.
Жигадло Ольга Георгіївна – учасниця поетичного клубу «Зорепад», що створений і діє при АРТвітальні Овруцької центральної бібліотеки ім. А. Малишка. Кожна зустріч із цією талановитою Жінкою дає нам можливість доторкнутися до чудового поетичного слова, щоразу ніби буваючи на сповіді її душі, бо вона: «Я – жінка, не поет», а «поезія – це лише голос». Чудова матуся, найдобріша бабуся, то коли ж знаходить час для написання віршів: «пишу вночі, аж до світання», бо протягом дня оточують домашні будні, але «охоче б сіла з ручкою за стіл». Її вірші настільки образні, що змушують зануритися у почуте, проаналізувати та порівняти зі своїми відчуттями, бо «пишемо, малюємо словами».
Її чують. Дослухаються. Радяться. Напевно тому і з’явився цикл «Доброта», який здивував і водночас заворожив, бо в ньому – доброта матері; доброта дітей; доброта сімейна; доброта начальства; доброта влади; доброта друга; найвища доброта – і ми готові підписатися під кожним віршем цього циклу.
Творчість Ольги Жигадло відмічена і Дипломами:
2011 рік – «Поетичний марафон «Оксія» I обласного фестивалю-конкурсу (1 місце);
2019 рік – Диплом XI міжнародного фестивалю дерунів за перемогу у конкурсі «Кращі селфі, гасла, вірші про дерун» (1 місце);
2019 рік – Міжнародне літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову», Диплом за участь у номінації «Поетичний марафон» (2 місце).

Розмір тексту-+=