З 1 липня МОН України разом з Приватбанком розпочало повертати гроші за участь у пробному ЗНО

З 1 липня Міністерство освіти і науки України разом з Приватбанком розпочало повертати гроші, які раніше були внесені на сплату участі у пробному ЗНО.
Програма повернення коштів діє до 1 грудня 2020 року, тому картку потрібно оформити до цієї дати.
Як повідомили у банку, щоб швидко отримати кошти, зареєстрованим для участі у пробному ЗНО треба мати будь-яку картку в ПриватБанку. При цьому, виплачуватимуть гроші саме тій людині, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО, а не її батькам чи іншим особам.
Банк звертається до отримувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який був вказаний як основний при реєстрації на тестування, збігався з тим номером телефону, до якого прив’язана картка ПриватБанку. Змінити основний номер телефону на той, що є прив’язаним до картки можна у сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО.
Якщо в учасника пробного ЗНО немає картки ПриватБанку, оформити її можна безкоштовно за 15 хвилин у будь-якому відділенні банку.
Якщо ви вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват 24. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки ПриватБанку.

Розмір тексту-+=