Протокол № 21-20 засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

ПРОТОКОЛ № 21-20

засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ

м. Овруч                                                                             30 червня 2020 року

Присутні:

Коруд І.Я. – голова комісії, Овруцький міський голова.

Члени комісії:

Рибинська Н. М. – заступник міського голови Овруцької міської ради,

Гришковець В. М. – перший заступник Овруцького міського голови Овруцької міської ради,

Шевчук О. Ф. – заступник директора КНП «Овруцька міська лікарня»,

Пестич Н. М. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області,

Левківський С. О. – головний лікар КНП «Овруцький ЦПМСД».

Редчиць О. П. – начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Огородов Д. В. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Овруцької міської ради,

Кушнерчук Ю. М. – начальник Овруцького районного відділу управління ДСНС України у Житомирській області,

Князева В. В. – спеціаліст відділу консолідованої звітності Овруцької міської ради.

Запрошені:

 1. Лобик С. А. – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Овруцької міської ради,
 2. Дєдух І. М.- секретар Овруцької міської ради
 3. Павлушенко О. Д.- директор Словечанського лісгоспу, депутат обласної ради.
 4. Корчемна С. П. – т.в.о. старости Кирданівського старостинського округу.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про звернення жителів села Дубовий Гай з питання проживання невідомих осіб на території організації ДП ПМК№157 Доповідач: Корчемна С. П. – т.в.о. старости Кирданівського старостинського округу.
 2. Про дотримання протиепідемічних заходів на території громади у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COViD -19) підприємствами лісового господарства та суб’єктами господарювання, які займаються лісопереробною промисловістю.

Доповідач: Левківський С. О. – директор КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

СЛУХАЛИ: 1. Про звернення жителів села Дубовий Гай з питання проживання невідомих осіб на території організації ДП ПМК№157 (Додається)

Доповідач: Корчемна С.П. проінформувала присутніх, що станом на 30.06.2020 року на території організації ПМК – 157 проживають люди з інших регіонів України, які не надали жодних персоніфікованих документів підтверджуючих особу, і результатів ІФА тестування на (COViD -19) як такі, що прибули з інших регіонів України.

ВИСТУПИЛИ:

 1. Невмержицький В.Ф, Федірко В. Г. – представники ПМК – 157, які зазначили що всі паспорті дані є в керівників підприємств, на яких працюють вказані особи. Фактично працює 20 приїжджих чоловік з Івано-Франківщини на території ПМК 157. Робочі працюють по змінам.

Комісія рекомендувала: керівнику ПМК 157 заключити договір з КП «Овруч» на вивіз твердих побутових відходів. Надати списки до ЦПМСД працюючих на перевірку ІФА тестуванням

 1. Шевчук О.І. – директор Овруцького спец лісгоспу, член виконавчого комітету, надав інформацію що приїжджі робочі бригади -це працівники по переробці і заготівлі лісу. Зазначив, що в основному його працівники проживають в с. Рудня Овруцького району.

Комісія рекомендувала: Керівнику надати інформацію до Овруцької міської ради про осіб, що приїхали з інших регіонів України, із зазначенням їх місця розміщення. Забезпечити дотримання санітарних норм.

 1. Антонюк В. М. – директор Овруцького лісгоспу – проінформував про потужне природне лісовідновлення, та необхідність прибрати погорілі дерева з метою збереження нових від шкідників.

Войтович М. М., підприємець, який орендує частину колишнього приміщення «САНВУД». Довів до відома, що на його підприємстві працює в загальному 15 чоловік.

Комісія рекомендувала:  Керівникам надати інформацію про кількість приїжджих бригад для санітарної вирубки лісів.

 1. Кушнерчук Ю. М. доповів про наслідки лісових пожеж на території Овруцького району, та недопущення повторно такої ситуації. Зазначив, що над ліквідацією пожеж працювало більше 1000 одиниць бойового складу.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій і зауважень внесених в ході обговорення

 1. Взяти до відома інформацію т.в.о. старости Кирданівського старостинського округу № 7 Овруцької міської ради Корчемної С.П., щодо звернення жителів села Дубовий Гай з питанням про те, що невідомі люди проживають на території організації ДП ПМК – 157.
 2. Суб’єктам господарювання, які займаються лісопереробною промисловістю, підприємствам лісового господарства, Овруцькому РВ національної поліції України в Житомирській області, Овруцькому районному відділу управління ДСНС України у Житомирській області, забезпечити виконання комплексного плану дій щодо запобігання виникненню повторних пожеж в пожежонебезпечний період 2020 року та повідомляти Овруцьке відділення ДСНС України в Житомирській області, про факти виникнення пожеж і загорянь у природних екосистемах.

Термін: протягом пожежонебезпечного періоду.

 1. Відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради, за дорученням Овруцького міського голови створити робочу групу та організувати моніторинг за станом пожежної безпеки в природних екосистемах, рейдові перевірки (патрулювання) найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів і лісопаркових зон. При необхідності приймати рішення щодо тимчасового обмеження доступу до них населення і в’їзду транспортних засобів. Облаштувати належним чином та забезпечити під’їзд пожежної техніки до протипожежних водойм.

Термін: протягом пожежонебезпечного періоду.

 1. Відділу інформаційно аналітичної діяльності та комунікацій з громадськістю (Лобик С. А.) забезпечити розміщення у ЗМІ матеріалів попереджувального характеру з роз’ясненням про дотримання вимог пожежної безпеки.

Термін: протягом пожежонебезпечного періоду.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 10, «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: 2. Про дотримання протиепідемічних заходів на території громади у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COViD-19) суб’єктами господарювання, які займаються лісопереробною промисловістю та підприємствами лісового господарства.

Доповідач: Левківський С. О. який зауважив про гостру необхідність дотримання протиепідемічних заходів на території громади у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COViD-19) та зростанням кількості захворюваних.

ВИСТУПИЛИ: Директор Словечанського лісгоспу, який запропонував лісовим підприємствам перевіряти наявність лісових квитків на пунктах прийому ягід.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій і зауважень внесених в ході обговорення

 1. Суб’єктам господарювання, які займаються лісопереробною промисловістю та підприємствам лісового господарства надати до Овруцької міської ради копії заключених цивільно-правових договорів з особами, що залучені до робіт, та контактні дані відповідальної особи з числа осіб, які залучені до санітарної очистки лісу внаслідок лісових пожеж на території Овруцького району, з місцем їхнього розташування.

Термін: до 06.07.2020 р

 1. Заключити з комунальним підприємством «Овруч» договори на вивіз твердих побутових відходів.
 2. Надати в ЦПМСД списки осіб, залучених до санітарної вирубки лісу з інших регіонів України для проходження ними ІФА тестування на (COViD-19).
 3. Створити робочу групу по перевірці діяльності переробників деревини та дотримання ними карантинного режиму з представників національної поліції, держпродспоживслужби, УПСЗН, Овруцькому районному відділу управління ДСНС України у Житомирській області, відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради та громадськості.
 4. Керівникам підприємств лісового господарства забезпечити належний контроль за видачею лісових квитків відповідно до Порядку видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 761.

Термін – постійно

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 10, «проти» – 0, «утрималось» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийнято.

Голова комісії,

Овруцький міський голова                                                              Іван КОРУД

Секретар комісії                                                            Ірина ДЄДУХ

Розмір тексту-+=