З 10 червня бібліотеки Овруцької ОТГ відновили свою роботу по обслуговуванню користувачів

З 10 червня бібліотеки Овруцької ОТГ відновили свою роботу по обслуговуванню користувачів, на жаль, поки що в обмеженому режимі. Пріоритет своєї діяльності в умовах карантину  бібліотечні працівники вбачають збереження здоров’я своїх користувачів і здоров’я працівників. Закуплено дезінфекційні засоби, маски, одноразові рукавички.

       При вході в бібліотеку встановлено стіл чергування де черговий  перевіряє наявність маски у відвідувачів, видає одноразові рукавички та дезінфікує руки. 

  В бібліотеці створено  два потоки для приймання та видачі книг Бібліотекар безконтактно приймає книги, підставляючи спеціальний пакет. Після прийняття книг їх  направляємо на обсервацію від 7 до 14 днів. Для цього виділено окремі стелажі. На отримані від читачів пакети клеїмо спеціальні наліпки, де вказане число та прізвище читача. Пакет із книгами йде в карантин, чисту книгу ми видаємо читачеві безконтактно. І читач може не хвилюватися що ця книга може бути заражена.  Аналогічно працює і інтернет центр. Площа інтернет-центру нашої бібліотеки дозволяє обслуговувати в умовах карантину лише 2 користувачі по 30 хв. Через кожні 30 хв комп`ютери  обробляються антисептиком, а через кожні дві години проводиться вологе прибирання приміщення.  

    Замовити книги в бібліотеці можна і онлайн або ж, за телефоном, вказавши своє прізвище, ім’я та час, коли вам зручно відвідати бібліотеки. Бібліотекарі підшукають літературу на ваш смак.

Тож, чекаємо на вас щоденно з  9.00 до 18.00. Вихідний – п’ятниця. Звертайтесь:

biblioweb2016@ukr.net

metod.lib.ovruch@gmail.com

0672682818

0967594707

0687238955

Розмір тексту-+=