Комунальне некомерційне підприємство «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує!

Комунальне некомерційне підприємство «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги» надає інформацію станом на  26.06.2020 року.

Забезпеченість засобами захисту:

Спецодягом  по одному комплекту на лікаря;

Маски, окуляри, рукавички – забезпечені;

Дезінфекційними засобами –  забезпечені;

Антисептичними засобами для рук забезпечені;

Пальним для перевезення лікарів, хворих забезпечені.

Станом на 26.06.2020 року, кількість викликів лікарів з початку карантину – 2331, протягом травня 2020 року – 1714, в тому числі за минулу добу – 34. На амбулаторному лікуванні в структурних підрозділах центру перебуває 3 пацієнти з пневмонією із них за минулу добу виявлено  0 хворих на пневмонію, видужало – 0.За минулу добу обстежено 1 пацієнт з пневмонією на ПЛР. На телефони «Гарячої лінії»  дзвінки  з приводу звернень по захворюванню – 0. За останню добу від служби ЕМД повідомлень про пневмонії не надходило.  На телефони «Гарячої лінії»  дзвінки  з приводу звернень по захворюванню – 0.

З початку карантину, кількість прибулих з-за кордону по району – 302 особи, за минулу добу – 1. Кількість пацієнтів, які знаходяться під контролем медперсоналу – 2 в розрізі населених пунктів : Бондарі – 1; Сирківщина- 1. Знято з контролю – 300. За всіма, хто знаходиться на самоізоляції вранці та ввечері проводиться нагляд.
На телефони сімейних лікарів за останню добу надійшло 134 дзвінків, з початку карантину – 14617. На цілодобову гарячу лінію, протягом періоду з 21.03 – 26.06.2020р. надійшло 29 дзвінків.
Всі заклади забезпечені антисептиками, деззасобами, щоденно здійснюється моніторинг залишку та потреби. Дезінфекція поверхонь в закладах (АЗПСМ, ФАП та ФП) проводиться кожні 2 години, постійно проводиться провітрювання. В усіх АЗПСМ встановлено бактерицидні лампи. Кварцування приміщень проводиться за графіком кожні 2 години

Розмір тексту-+=