34 ліквідатори аварії на ЧАЕС, які проживають на території Овруцької ОТГ, відбули на санаторно-курортне лікування до ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім.В.Т.Гуца»

За сприяння керівника асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюка Леоніда Олександровича, 24 червня 2020 року 34 учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (1, 2 категорія), які проживають  на території Овруцької ОТГ, відбули на санаторно-курортне лікування до ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім.В.Т.Гуца», що розміщений у селі Капітанівка Київської області.

Центром надання соціальних послуг Овруцької міської ради сформовано списки осіб, зібрано необхідні документи та організовано проведення ПЛР-тестування для ліквідаторів. Також забезпечено підвіз ліквідаторів до місця відпочинку комфортабельним автобусом.

ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім.В.Т.Гуца» створений для обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів, які страждають захворюваннями нервової, серцево-судинної системи, хребта і суглобів, шлунково-кишкового тракту та органів дихання.

Бажаємо ліквідаторам аварії на ЧАЕС гарного та повноцінного відпочинку, міцного здоров’я та незабутніх вражень.

Овруцька міська рада висловлює вдячність  Антонюку Леоніду Олександровичу – керівнику асоціації «Дзвони Чорнобиля» за сприяння в  оздоровленні учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, Апостолову Василю Івановичу – директору ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків  аварії  на  Чорнобильській АЕС ім. В.Т. Гуца» та адміністрації закладу за чудову організацію та прийом 34 ліквідаторів Овруцької об’єднаної територіальної громади.

Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, стабільності та процвітання. Дякуємо за співпрацю.