Контрактна форма роботи для керівників закладів загальної середньої освіти

18 березня 2020 року набрав чинності новий Закон України «Про повну загальну середню освіту» № 463-ІХ  від 16 січня 2020 року. Ним, зокрема, з 01.07.2020 р. передбачено контрактну форму роботи для керівників закладів загальної середньої освіти  та роботу за строковими договорами (контрактами) педагогічних працівників, які отримують пенсію за віком.

До 1 липня 2020 року будуть припинені безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти  та одночасно укладені з ними (за їх згодою) трудові договори строком на шість років (з керівниками, які отримують пенсію за віком, – на один рік) без проведення конкурсу. У разі їх незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору, такі керівники будуть звільнені згідно з п.9 ч.1 ст. 36 КЗпП України.

Також до 01 липня 2020 року керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, з одночаним укладанням з ними трудових договорів строком на один рік. У разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору педагогічні працівники, яким виплачується пенсія за віком, звільняються згідно з п.9 ч.1 ст.36 КЗпП України.  

 

Розмір тексту-+=