У місті Овруч, станом на 24.06.2020 року, лабораторно підтверджено два нові випадки COVID-19

У місті Овруч лабораторно підтверджено два нові випадки COVID-19: жінка (1952 р.н.) і чоловік (1953 р.н.). Під час епідрозслідування встановлено, що жінка відчула нездужання 16 червня 2020 року, зокрема спостерігалася підвищена температура тіла, кашель, першіння в горлі, відсутність рецепторного сприйняття. У чоловіка підвищилася температура 19 червня, а наступного дня температура тіла хворого з 37,2 збільшилася до 38,6.
20 червня хворі викликали швидку медичну допомогу та були госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Овруцька міська лікарня».
23 червня отримано позитивний результат COVID-19 в обох хворих. ПЛР-дослідження проводилося вірусологічною лабораторією ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» на основі біологічного матеріалу, відібраного у хворих 22.06.2020 року.
12 червня жінка, хвора на COVID-19, відвідала місто Ківерці Волинської області, де, як з’ясувалося під час збору епіданамнезу, контактувала з особою, хворою на COVID-19.
Встановлюється коло контактних осіб по двох хворих.
Сьогодні, 24 червня 2020 року, у вогнищі захворювання проведено дезінфекцію, зокрема оброблено прибудинкову територію, поручні і сходинки у під’їзді.
Шановні жителі громади! Просимо вас дотримуватися вимог адаптивного карантину – перебуваючи у громадських місцях, одягати маску та рукавички, дотримуватися соціальної дистанції. Використовувати антисептик та часто мити руки з милом. По можливості, утриматися від соціальних контактів, поїздок в інші області, особливо неблагонадійні по захворюваності на COVID-19. Залишаючись вдома, ви піклуєтеся про збереження життя та здоров’я близьких людей. Закликаємо вас проявити громадянську свідомість, щодо дотримання вимог карантину, адже значною мірою саме від вашого відповідального ставлення залежить епідемічна ситуація на території громади та району.

Розмір тексту-+=