Триває підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання

У Овруцькій ОТГ, під егідою Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти  триває підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що проходитиме в Україні з 25 червня. (Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти і науки Любомирою Мандзій. Документом визначено графік проведення основних етапів зовнішнього оцінювання).

За словами начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради, 18 червня у Житомирі проходить інструктивна нарада з керівниками пунктів тестування з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання у навчальних закладах, що визначені такими, де буде проходити ЗНО (м.Овруч, м.Коростень, м.Житомир).Пункти тестування забезпечуються захисними масками, безконтактними термометрами, миючими і дезінфекційними засобами.З метою належного під возу дітей до пунктів тестування директори закладів освіти подають списки випускників та перелік пунктів до яких необхідно підвезти випускників. Випускники закладів освіти Овруцької ОТГ за бажанням можуть пройти ЗНО з предметів:

  • 25.06.2020р.- Математика (Коростень).
  • 30.06.2020 р.- Українська мова (Овруч).
  • 02.07.2020 р.- Фізика (Житомир).
  • 06.07.2020 р.- Німецька та Французька мова (Житомир).
  • 07.07.2020 р.- Англійська мова (Коростень).
  • 09.07.2020 р.- Історія (Костень).
  • 13.07.2020 р.- Біологія (Коростень).
  • 15.07.2020 р.- Географія (Коростень).
  • 17.07.2020 р.- Хімія (Житомир).

 З метою захисту дітей та запобігання розповсюдження ковід 19, кожний автобус забезпечений дезінфекційними засобами, антисептиками та пірометрами.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

З метою  мінімізація ризиків захворювання на коронавірусну хворобу під час оцінювання результатів навчання учнів та студентів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, Верховна Рада України ухвалила зміни до законодавства, що дозволять у цьому навчальному році звільнити учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, від необхідності проходження державної підсумкової атестації.

За відповідний законопроєкт у четвер проголосувало 356 народних депутатів.