Після проведення капітального ремонту відкрито дитяче відділення КНП “Овруцька міська лікарня”

17 червня 2020 року після проведення капітального ремонту відкрито оновлене дитяче відділення КНП «Овруцька міська лікарня». На   ремонт відділення з міського бюджету було виділено три мільйони гривень і протягом жовтня 2019- березня 2020 року проведено ремонтні роботи, замінено меблі, санвузли, оснащення маніпуляційних кімнат та інше. Тепер тут гідні умови і праці, і надання лікування. У відділенні працює 15 медичних працівників, з них: 2 лікарі, 7 медсестер, 6 – молодший медичний персонал. За 2019 рік у дитячому відділенні КНП «Овруцька міська лікарня» проліковано 581 дитину. Діти району та їх батьки, яким доводилося за станом здоров’я перебувати тут на лікуванні, добре пам’ятають і ліжка на пружинах, які вгиналися до підлоги, і відсутність дитячих ліжечок, і санвузли у дуже неприглядному стані. Тепер тут повністю все нове, адже діти – це наше майбутнє і піклування про їх здоров’я – є пріоритетним напрямком роботи в Овруцькій ОТГ. Крім того, два роки інтенсивної роботи по оснащенню сучасним обладнанням, ремонту приміщень для перебування хворих, покращенню харчування пацієнтів лікарні та інші необхідні заходи в Овруцькій міській лікарні дали результат. Овруцька міська лікарня ввійшла до переліку опорних закладів охорони здоров’я Житомирської області, а це лише 7 лікарень області, які затверджено розпорядженням КМУ №23-р від 15.01.2020 року. На відкритті відділення нагородили медичних працівників КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Овруцька міська лікарня» з нагоди Дня медичного працівника, що цьогоріч випадає на 21 червня 2020 року. На свято завітав перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Володимир Федоренко, заступник начальника Управління охорони здоров’я Віктор Лучків, голова Овруцької райдержадміністрації Ярослав Чепурко, голова Овруцької районної ради Віталій Китиця та Овруцький міський голова Іван Коруд. Керівництво області та району нагородили медичних працівників, а міський голова вручив ордер на квартиру завідувачці дитячого відділення КНП «Овруцька міська лікарня» – Шадурі Вікторії Петрівні. Міський голова Іван Коруд вручив грамоти медичним працівникам і донорам, а керівника ТОВ «ВП «Полісся»» – Володимира Левківського за підтримку КНП «Овруцька міська лікарня» та надання допомоги під час пандемії COVID-19 нагородив Почесною грамотою.

Щиро дякуємо благодійникам, які підтримують лікарню, зокрема ТОВ «ВП «Полісся»», в особі Володимира Левківського, за придбання меблів для дитячого відділення на суму більш, ніж 230 тисяч гривень; ПрАТ «Товкачівський ГЗК» – подарували постільну білизну; депутату обласної ради Олександру Павлушенку – фінансова підтримка; Віталію Юшкевичу – подарував телевізор та медичний одяг для працівників. Вже за доброю традицією керівник ЖОВ МБФ «Допомога дітям Чорнобиля» Калістратова Світлана Василівна, завітала на свято з подарунками для дитячого відділення міської лікарні та вручила комплекти дитячої постільної білизни. Щиро дякуємо пані Світлані за постійну підтримку дітей Овруцької ОТГ, людяність, небайдужість і готовність завжди прийти на допомогу. Для дітей громади вона вже стала янголом-охоронцем.

Також висловлюємо вдячність всім, хто надавав і продовжує надавати благодійну допомогу лікарні задля уникнення поширення COVID-19. Варто зазначити, що з ПрАТ «Товкачівський ГЗК», керівник Савчук В.П., укладено трьохсторнонній договір на поставку одного апарату ШВЛ, а ТОВ «ВП «Полісся»» перераховано 250 тисяч гривень на благодійний рахунок лікарні.

Життя і здоров’я людей і дітей, зокрема, є головними цінностями в роботі Овруцької ОТГ. Саме тому одним із пріоритетних напрямків роботи міської ради є оснащення сучасним обладнанням і ремонт відділень лікарні.

За 2018-2019 роки для лікарні придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку на загальну суму – 5,2 млн грн. Проведено капітальний ремонт інфекційного та дитячого відділень Овруцької міської лікарні – 5 млн грн. 

Взимку ми інформували про ремонтні роботи у дитячому відділенні КНП «Овруцька міська лікарня», ознайомитися з фото під час проведення ремонту відділення можна, перейшовши за посиланням:

https://ovruch.in.ua/2020/02/04/tryvayut-remontni-roboty-u-dytyachomu-viddilennya-knp-ovrutska-miska-likarnya/

Розмір тексту-+=