Комунальне некомерційне підприємство «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги» надає інформацію станом на  04.06.2020 року.

Забезпеченість засобами захисту:

Спецодягом  по одному комплекту на лікаря;

Маски, окуляри, рукавички – забезпечені;

Дезінфекційними засобами –  забезпечені;

Антисептичними засобами для рук забезпечені;

Пальним для перевезення лікарів, хворих забезпечені.

Станом на 11.06.2020 року, кількість викликів лікарів з початку карантину – 2054, протягом травня 2020 року – 1437, в тому числі за минулу добу – 29. На  амбулаторному лікуванні в структурних підрозділах центру перебуває 4 пацієнти з пневмонією із них за минулу добу виявлено  0 хворих на пневмонію, видужало – 0.За минулу добу обстежено 0 пацієнтів з пневмонією на ПЛР.На телефони «Гарячої лінії»  дзвінки  з приводу звернень по захворюванню – 0 За останню добу від служби ЕМД повідомлень про пневмонії не надходило.

 На телефони «Гарячої лінії»  дзвінки  з приводу звернень по захворюванню – 0.

З початку карантину, кількість прибулих з-за кордону по району – 287 особа, за минулу добу – 4. Кількість пацієнтів, які знаходяться під контролем медперсоналу – 23, знято з контролю – 264.За всіма, хто знаходиться на самоізоляції вранці та ввечері проводиться нагляд.
На телефони сімейних лікарів за останню добу надійшло 188 дзвінків, з початку карантину – 13066. На цілодобову гарячу лінію, протягом періоду з 21.03 – 11.06.2020р. надійшло 29 дзвінків.
Всі заклади забезпечені антисептиками, деззасобами, щоденно здійснюється моніторинг залишку та потреби. Дезінфекція поверхонь в закладах (АЗПСМ, ФАП та ФП) проводиться кожні 2 години, постійно проводиться провітрювання. В усіх АЗПСМ встановлено бактерицидні лампи. Кварцування приміщень проводиться за графіком кожні 2 години