Інформація щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти Овруцької ОТГ

Враховуючи послаблення карантину, з 25 травня 2020 року Міністерство охорони здоров’я України дозволило роботу дитячих садочків, які відповідають критеріям переходу до другого етапу пом’якшення карантину. Взявши до уваги рекомендації засідання комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ  відділом  з гуманітарних питань спільно з керівниками закладів дошкільної освіти було розроблено дорожню карту щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти.

На даний час проводиться активна робота з підготовки дитячих садочків до відновлення роботи та прийняття дітей у групи та ведуться переговори з постачальниками харчових продуктів. Узагальнюється інформація про стан здоров’я, наявність інфекційних захворювань та контактів з інфікованими особами дітей, які будуть відвідувати дошкільний заклад. Відповідно до заяв дошкільних навчальних закладів щодо потреб у засобах індивідуального захисту, дезінфекційних та мийних засобах, інвентарю для прибирання здійснюються відповідні закупівлі.

У зв’язку з тим, що в дошкільних закладах педагогічні працівники перебувають в чергових основних відпустках (з 02 червня 2020 року закінчуються чергові відпустки в технічного та обслуговуючого персоналу ЗДО, в яких вони перебували протягом травня місяця), відновлення їх роботи буде можливим після виходу працівників із відпусток та виконання тимчасових рекомендацій МОЗ України від 21.05.2020 № 25.

Першим повноцінно відновить діяльність Овруцький ЗДО № 1 за погодженням з Овруцьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області 09 червня 2020 року. В період з  04 червня по 09 червня 2020 року у ЗДО № 1 буде відкрито дві-три групи дітей старшого дошкільного віку. За кожною групою буде закріплено постійних вихователів та помічників вихователів (тимчасове відсторонення від роботи осіб з групи ризику, визначених відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)», затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 № 722).