Оголошено конкурси на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради та директора КП «Відродження».

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження Овруцького міського голови від 27.03.2020 року № 143-к, № 144-к у виконкомі Овруцької міської ради оголошено конкурси на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради та директора КП «Відродження».

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради згідно з чинним законодавством:

 1. Громадянство України.
 2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр».
 3. Стаж роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування – не менше 5-ти років.
 4. Вільне володіння державною мовою.
 5. Відсутність адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 6. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції

України та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінсоцполітики, інших нормативно-правових актів з питань надання соціальних послуг, а також Положення про Центр надання соціальних послуг Овруцької міської ради.

 1. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора КП «Відродження» Овруцької міської ради згідно з чинним законодавством:

 1. Громадянство України.
 2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» відповідного професійного спрямування у сфері господарської діяльності або житлово-комунального господарства.
 3. Стаж роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності або в органах державної влади чи місцевого самоврядування – не менше 2-х років.
 4. Вільне володіння державною мовою.
 5. Відсутність судимості.
 6. Відсутність членства в організації, діяльність якої заборонена законом або судом, починаючи з 24 серпня 1991 року.
 7. Відсутність адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 8. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, чинного законодавства у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.
 9. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 43. Оголошення в газеті «Зоря» було опубліковано 22 травня 2020 року.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у спеціаліста з кадрових питань за тел. (04148) 4-24-86.

Овруцький

міський голова                                                                                   Іван Коруд