Онлайн проект за підтримки Асоціації міст України – “Відкритий ринок”

15 квітня 2020 року стартував проєкт “Відкритий ринок” – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціаторами проєкту є громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. “Відкритий ринок” – це майданчик, на якому зможуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі.

Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власно вирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах. Проєкт є всеукраїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Проєкт “Відкритий ринок” не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Платформа доступна за адресою: https://rynok.in.ua/. З більш детальною інформацією про проєкт можна ознайомитися за посиланням: https://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu.