Щиро дякуємо за допомогу.

Станом на 16.04.2020 року,  першим заступником Овруцького міського голови Гришковцем Володимиром Миколайовичем  під час пожежі в селах  Личмани та Магдін Овруцького району, на тимчасове перебування до клубу  Гладковицької сільської ради, з метою недопущення людських втрат було евакуйовано 50 чоловік. Людей забезпечили речами першої необхідності, продуктами харчування та медикаментами.  Під час пожежі в селі Магдін згоріло 4 житлові будинки, в с. Личмани – 14. За підтримки Овруцької міської  ради, спільно з народними депутатами України,Миколою Величковим та Михайлом Бондарем, 17.04.2020 року повернувшись до сіл, евакуйовані жителі були забезпечені  тижневою нормою харчових продуктів, водопідіймальним насосом та генератором світла.

Також з  ініціативою надання допомоги жителям постраждалих населених пунктів Овруцької  ОТГ та загонам рятувальних служб, у співпраці  міського голови з  командиром  загону першої допомоги Національного комітету Червоного хреста України Логіновим Тарасом Владиславовичем, 17.04.2020 року Овруцьку ОТГ відвідали представники  товариства Червоного Хреста України: Павлов Радіон Михайлович (волонтер загону Червоного хреста), Веселовська Вікторія Віталіївна (командир загону швидкого реагування), Голумбйовський Валерій Антонович (спеціаліст з надання першої допомоги), Богдан Олександр Володимирович (голова Житомирської обласної організації  обласного Товариства Червоного Хреста України).

Спільно з міським головою, вони відвідали найбільш постраждалий населений пункт с. Острови Левковицького  старостинського округу Овруцької ОТГ, поспілкувались з місцевими жителями та надали засоби індивідуального захисту першої необхідності .

Овруцька міська рада висловлює слова вдячності голові ОДА Бунечку Віталію Івановичу, за сприяння спецтехнікою від військових у гасінні пожеж. Директорам лісгоспів (Павлушенку О.Д, Гульку С.Д, Макарчуку Ю.П, Шевчуку О.І) та їх працівникам, які більше семи днів не виходили з лісових масивів, загонам служб порятунку Овруцької ДСНС та всім рятівникам з  Житомирщини та інших областей України, жителям всіх населених пунктів Овруцького району, які долучились та ведуть невтомну боротьбу з вогнем. Народному депутату України Пузійчуку Андрію Вікторовичу, за надану допомогу КНП «Овруцька міська лікарня» у бротьбі з COViD-19,  рятувальним загонам, що ведуть боротьбу з вогнем на території ОТГ та району.

Щиро вдячні приватному підприємцю Двораковському Є.А,  за надання безкоштовних обідів та житла для проживання загонів рятувальних служб, жителям та приватним підприємцям міста Овруч та с. Ігнатпіль,  за безкоштовні надані речі першої необхідності та продуктові набори жителям постраждалих сіл  Овруцької ОТГ так і Овруцького району.

Розмір тексту-+=