Стартував проєкт “Всеукраїнська школа онлайн” для учнів 5-11 класів

Шановні батьки, нагадуємо вам, що з 06 квітня стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», в рамках якого на час карантину 11 телеканалів та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України транслюватимуть відео-уроки для учнів 5-11 класів. Таким чином у міністерстві планують підтримати освітній процес, який зупинився через карантинні заходи.

Щоб заохотити дітей під час навчання, до них приєднуватимуться українські зірки.

За інформацією Департаменту освіти, онлайн-уроки проходитимуть з 11 предметів: англійська мова, історія України, всесвітня історія, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, українська мова, українська література і біологія.

Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

5-й клас – «Плюсплюс» та «112 Україна»;
6-й клас – «NewsOne» та «NewsOne»;
7-й клас – «ZIK»;
8-й клас – «УНІАН ТБ» та «Індиго»;
9-й клас – «Рада» та «UA Культура»;
10-й клас – «UA: Перший»;
11-й клас – «М1».


Уроки транслюватимуться щоранку з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00. В описі під кожним відео вчителі залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, враховуючи найбільш поширені в країні підручники. Посилання на електронні версії цих підручників можна буде знайти в описі під відео.
Більш детально з інформацією про онлайн-заняття можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України – 
mon.gov.ua

Розмір тексту-+=