Рішення №2118 від 26 березня 2020 року “Про хід виконання заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок друга позачергова сесія                                           VІІ  скликання

від 26 березня 2020 року   №2118

Про хід виконання заходів щодо запобігання
занесенню і поширенню на території України
гострої респіраторної хвороби, спричиненої
коронавірусом 2019-nCoV» на території
Овруцької міської об’єднаної

територіальної громади

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020р. № 239 «Зміни що вносяться до актів Кабінету Міністрів України» розпорядження КМУ № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», наказу МОЗ України від 13.03.2020р. № 663 від 13.03.2020р. «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19», протоколу № 6 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2020р., у відповідності до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020р. № 239 «Зміни що вносяться до актів Кабінету Міністрів України» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 р. № 215 «Про внесення змін до ПКМУ від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на територіях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
 2. Міській раді звернутися:

– до керівників «Твій хліб», «Фора», «Центрум», АТБ , інші щодо забезпечення населення продовольчими пакетами різних верств населення Овруцької ОТГ з виїздом по місцю проживання.

– до органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності щодо надання допомоги для придбання апаратів ШВЛ, засобів захисту, медикаментів, тощо.

 1. Службі у справах дітей (Іванова В.І.) забезпечити контроль за сім’ями з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, соціально – незахищених, малозабезпечених верств населення. При необхідності забезпечити  видачу засобів захисту, продуктів харчування, тощо  згідно висновку комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Овруцькій ОТГ за рахунок коштів міського бюджету, інших джерел незаборонених законодавством.
 2. Головам «Овруцької міської організації ветеранів» (Мойсеєнко Л.П.),  «Овруцької міській організації ветеранів» (Фоменко О.М.), «Районної організації ветеранів АТО» (Шерін М.В.), спілки ветеранів- афганців (Соболевський Й.Ф.), Союз військових пенсіонерів (Гаращук М.В.), організації ветеранів міліції (Ткачук С.О.)  проводити роботу  з соціально- незахищеними, малозабезпеченими верствами населення. При необхідності здійснювати  видачу засобів захисту, продуктів харчування, тощо  згідно висновку комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Овруцькій ОТГ за рахунок коштів міського бюджету, інших джерел незаборонених законодавством .
 3. Начальнику УПСЗН Овруцької РДА (Халімончук Т.В.) вжити заходів з недопущення знаходження на вулицях ОТГ осіб без місця проживання та влаштування до відповідних закладів соціального або медичного напрямку.
 4. Овруцькій міській раді звернутися до Овруцької районної ради, РДА, УПСЗН, Територіального центру щодо отримання через соціальних працівників інформації щодо продуктового забезпечення осіб похилого віку.
 5. Головному лікарю КНП «Овруцький ЦПМСД» Левківському С.О.:
 • забезпечення фармацевтичними препаратами на невідкладну допомогу всі заклади первинної медицини;
 • забезпечити медперсонал засобами індивідуального захисту, деззасобами, пальним для виїзду до пацієнтів, тощо за рахунок коштів НСЗУ, міського бюджетів, інших бюджетів та інших джерел не заборонених законодавством;
 • проаналізувати потребу та надати пропозиції до чергової сесії Овруцької міської ради щодо внесення змін до фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД», затвердженого рішенням сесії Овруцької міської ради від 20.12.2019р. №1750: перенесення фінансування на  2020 рік з капітальних видатків (1 млн. грн.) на поточні видатки для забезпечення закладів медицини необхідними медикаментами, засобами захисту, паливно- мастильними матеріалами, тощо при виникненні надзвичайної ситуації в районі;
 • забезпечити та щоденний контроль в телефонному режимі за громадянами, які прибули з- за кордону, надавати щоденно інформацію щодо захворюваності;
 • забезпечити виїзди лікарів за викликами хворих, доставку хворих на гемодіаліз;
 • забезпечити постійну готовність чергового автомобіля.
 1. Директору КНП «Овруцька міська лікарня» (Шубан В.Г.) забезпечити:

–  готовність інфекційного відділення до прийому хворих;

– наявність в лікарні медикаментів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, тощо необхідних для лікування хворих на COVID-19.

 1. Старостам забезпечити контроль на старостинських округах за прибуттям громадян з-за кордону та повідомлення їх про самоізоляцію і дотримання вимог законодавства в період надзвичайного стану та карантину.
 2. Завідувачу Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Сташкевич М. В.) забезпечити щоденне інформування КНП «Овруцький ЦПМСД», Овруцьку міську раду про прибуття громадян з-за кордону.
 3. Комунальним підприємствам «Водоканал», «Гарне місто» забезпечити обробку під’їздів багатоповерхових будинків, об’єктів благоустрою у відповідності до вимог діючого законодавства та відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області .
 4. Керівникам комунальних установ, підприємств, організацій, галузі «Освіта», «Культура», «Медицина», «Спорт», виконкому міської ради забезпечити першочергово видатки на оплату праці без виникнення заборгованості Надати можливість працівникам використати відпустки відповідно до ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Забезпечити режим економії  витрат на паливо, енергоносії, комунальні послуги.

З метою нормального та безперебійного функціонування установ в період карантину та надзвичайної ситуації в умовах значного зменшення надходжень до бюджету (  за березень- квітень  2020р.  до 9 млн. грн.) здійснити  заходи по економії коштів: обмежити проведення незахищених статей видатків.

 1. Дозволити роботу суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю сантехнічними товарами, миючими засобами, інструментом, товарами, необхідними для локалізації та ліквідації аварійних ситуацій за умови:
  • обов’язкового забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту;
  • забезпечення посиленого санітарно-профілактичного прибирання приміщень, контролю за станом здоров’я працівників та відвідувачів;
  • обмеження часу обслуговування відвідувачів (клієнтів) до 15.00 год.;
  • обмеження одночасного перебування в торгівельних залах не більше 1-ї особи на 10 кв.м. торгівельної площі.
 1. Керівнику ПСК «ОВРУЦЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ РИНОК» ОВРУЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ дозволити прохід фізичних осіб – підприємців до власних контейнерів виключно для впорядкування товарів, що там знаходяться, за умови:
  • обов’язкової наявності у фізичних осіб – підприємців засобів індивідуального захисту;
  • обмеження одночасного перебування на території ринку не більше 1-ї особи на 10 кв.м. торгівельної площі;
  • дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Овруцький міський голова                                                    І. Я. Коруд


Додаток (завантажити)

Керівникам підприємств,

 організацій, установ

Основне завдання людини, це збереження її здоров`я.

КНП «Овруцька міська лікарня» є однієї із семи опорних лікарень по Житомирській області. Овруцькою міською радою протягом двох років постійно проводиться капітальні та поточні ремонти відділень лікарні, депутатами постійно виділяються кошти на придбання обладнання, медичних препаратів.

На сьогоднішній день основне завдання лікарні  зберегти здоров`я людей у цей складний час, але КНП «Міська лікарня» потребує, ще дуже багато коштів на придбання засобів захисту та дезінфекції,  тому звертаємось до всіх небайдужих з проханням допомогти нашому комунальному підприємству на реквізитами:

Р/Р UA 243117440000026001055830170

в АТ КБ «Приватбанк»

МФО 311744

КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

ЄДРПОУ 42435766



  Завантажити документ
Розмір тексту-+=