Офіційно. Про призупинення роботи суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19,  у зв’язку із введенням в Україні надзвичайної ситуації та карантинного режиму, 30 березня 2020 року у конференц-залі Овруцької міської ради на засіданні комісії з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ОТГ, під головуванням заступника міського голови Гришковця В.М. було прийнято ряд важливих  рішень, зокрема:

  1. Розпорядженням міського голови створити штаб ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID -19 на території Овруцької ОТГ.
  2. Тимчасово призупинити роботу суб’єктів господарювання розташованих у зоні надзвичайної ситуації, яка передбачає роботу з відвідувачами, реалізацію у торгових закладах алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж чайних і кавових напоїв.
  3. Рекомендувати ТОВ «АТБ-Маркет» та власникам інших торгових точок на території Овруцької ОТГ, встановити умови знаходження у приміщенні магазину не більше 1 відвідувача на 10 кв.м.
  4. Відділу регулювання земельних ресурсів Овруцької міської ради опрацювати можливість надання в оренду фермерам, сільськогосподарським підприємствам земель запасу в старостинських округах з метою приведення даних земель в порядок та недопущення спалювання сухої трави, що несе загрозу підпалу житлових та господарських будівель в населених пунктах громади.
  5. Овруцькій міській раді здійснити закупівлю паливно-мастильних матеріалів, а саме: дизельне пальне в кількості 200 літрів для проведення дезінфекції проїжджої частини, доріг, тротуарів, прибудинкових територій та інших територій населених пунктів Овруцької ОТГ за рахунок коштів виділених на заходи з запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (КПК 8110) та передати Овруцькому районному відділу ДСНС України у Житомирській області .
  6. Старостам, КНП «Овруцький ЦПМСД» надавати інформацію Овруцькій РДА, Овруцькій міській раді, службі у справах дітей Овруцької міської ради щодо проблем малозабезпечених, соціально-незахищених верств населення, дітей, які потрапили у складні життєві обставини.
  7. Міському голові створити комісію з обстеження умов і потреб малозабезпечених, соціально-незахищених верств населення (далі – Комісія).

Службі у справах дітей Овруцької міської ради (Івановій В.І.) здійснювати закупівлі необхідних товарів (продуктів харчування, дезінфікуючих засобів, тощо) для малозабезпечених, соціально-незахищених верств населення, дітей на підставі висновку Комісії (далі – Висновок).

  1. Овруцькій міській раді за рахунок коштів виділених на заходи з запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха (КПК 8110) здійснити закупівлю продуктових наборів (склад продуктових наборів визначити на Комісії) для подальшої передачі згідно Висновку для малозабезпечених, соціально-незахищених верств населення, дітей на підставі висновку Комісії. При виникненні необхідності дозволити здійснювати додаткові закупівлі продуктових наборів, продуктів та інших необхідних товарів згідно Висновку Комісії.