Розпорядження № 76 від 01.04.2020 року “Про перенесення проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на період дії карантину”

    У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Овруцького міського голови

від  01.04.2020 року                 № 76

Про перенесення проведення
громадських слухань щодо врахування
громадських інтересів під час
розроблення проектів містобудівної
документації на період дії карантину

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови КМУ від 25.03.2020 № 239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», постанови КМУ від 16.03.2020 № 215 «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19:

  1. Перенести проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, які були призначені після 17.03.2020, на період дії карантину.

     2. Реєстрацію,  розгляд і врахування пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації                     здійснювати у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  1. Доручити інформаційному відділу Овруцької міської ради забезпечити оперативне оприлюднення даного розпорядження із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покладається на начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради С. П. Жука.

Овруцький міський голова                                                            Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=