Розпорядження № 74 від 30.03.2020 року «Про внесення змiн до розпорядження Овруцького мiського голови вiд 17.ОЗ.2О2О №53 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктiв загального користування, розташованих у м.Овручi, та вжиття додаткових заходiв з метою попередження розповсюдження захворюваностi на гостру респiраторну iнфекцiю, спричинену коронавірусом COVID-19″

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Овруцького міського голови

 

від 30.03.2020 року                     № 74

Про внесення змін
до розпорядження Овруцького міського голови
від 17.03.2020 № 53
«Про тимчасове зупинення
роботи об’єктів загального користування,
розташованих у м.Овручі,
та вжиття додаткових заходів
з метою попередження розповсюдження
захворюваності на гостру респіраторну інфекцію,
спричинену коронавірусом COVID-19»

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови КМУ від 25.03.2020 № 239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», постанови КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України розпорядження Овруцького міського голови від 17.03.2020 № 53:

  1. Внести зміни до п. 1 розпорядження Овруцького міського голови від 17.03.2020 № 53 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Овручі, та вжиття додаткових заходів з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» та викласти в наступній редакції:

«1. З 17 березня 2020 року на період дії карантину тимчасово зупинити роботу суб’єктів господарювання, що розташовані на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.»

  1. Внести зміни до п. 6 розпорядження Овруцького міського голови від 17.03.2020 № 53 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Овручі, та вжиття додаткових заходів з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» та викласти в наступній редакції:

«6. з 18.03.2020 року на період дії карантину ТОВ «АТП 11 847» та ТОВ «АВТОСВІТ ЛТД» скасувати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом, крім виключень, передбачених п. 4 ч. 1 постанови КМУ від 25.03.2020 № 239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України.»

  1. Доручити інформаційному відділу Овруцької міської ради забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Овручі, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник міського голови                                  Володимир ГРИШКОВЕЦЬ

   Завантажити документ