Протокол Сорок першої сесії VII скликання

УКРАЇНА

Овруцька міська рада Житомирської області

ПРОТОКОЛ

Сорок першої    сесії VII скликання

        Від  27 лютого  2020  року

Всього обрано депутатів         – 34 чол.

Присутніх на сесії                   – 25  чол. (список додається)

Засідання  сорок першої    сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

Секретаріат у складі депутатів міської ради:

Павленка В.І.

Скреда О.В.

Старовойт В.М.

Лічильна комісія у складі депутатів міської ради:

Старовойта Г.В.

Гулька С.Д.

Комаревича С.В.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується

Порядок денний 41 сесії:

1.   Про погодження співфінансування інвестиційних програм  (проектів), які пропонуються на фінансування за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку в 2020 році.

Інформує: Левківська О.П.- начальник відділу інвестицій.

2.   Про звернення депутатів Овруцької міської  ради до Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України.

Інформує: Гаращук М.В.- ГО «Союз Чорнобиль Україна»

 1. Про Програму забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Овруцької міської ОТГ на 2020-2022 роки.

4.   Про внесення змін до рішень 33 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 25.09.2019 № 627 та 35 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 19.11.2019 № 1723.

Інформує: Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного 

                                                                           відділу.

 1. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

                                         Інформує: Першко О.М.- начальник юридичного відділу

6.   Про затвердження структури комунальної установи «Центр  соціальних послуг» Овруцької міської ради

Інформує: Савченко М.І.- начальник відділу кадрів.

 1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ради на 2018 – 2020 роки.
 2. Про внесення змін до бюджету 2020 року.
 3. Про внесення змін до капітальних видатків на 2020 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень міського голови.

                         Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

11.                Про затвердження проектно – кошторисної документації.

             Інформує:  Салючок Р.В.- член виконавчого комітету міської ради.

 1. Про визначення Замовника по об’єкту будівництва.

13.                Про затвердження проектно- кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва.

14.                Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (об’єкти дорожньої інфраструктури)

Інформує: Редчиць О.П.-начальник відділу ЖКГБ.

 1. Про звіт директора КП «Гарне місто» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.
 2. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Гарне місто» Овруцької міської ради Житомирської області

  Інформує: Грищенко П.А.- директор КП «Гарне місто»

 1. Про звіт керівника   КП «Водоканал» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.
 2. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області

                      Інформує: Копишинська С.Г.- заступник директора КП «Водоканал»

 1. Про звіт директора КП «Відродження» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.
 2. Про звіт директора КП «Овруч» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.

                                     Інформують: керівники комунальних підприємств.

 1. Звіт голови федерації футболу та ФК «Арсенал» за використані кошти міської ради за 2019 рік.

Інформують: Невмержицький М.С.

                                                                              Цимбалюк В.О.

 1. Про затвердження статуту КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцька міської ради в новій редакції.
 2. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг по зубному протезуванню, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області

Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП .

 1. Про передачу бензопили STIHL MS361 з Великофоснянського ЗДО у Великофоснянський ЗЗСО I-II ступенів.
 2. Про надання дозволу Кирданівському ЗЗСО I-III ступенів на списання «піднавісу»

Інформує: Ткачук В.Г.-начальник гуманітарного 

                                                                                          відділу.

 1. Про затвердження Положення про відділ комунальної власності виконавчого комітету Овруцької міської ради.
 2. Про внесення змін до Положень про відділи виконавчого комітету Овруцької міської ради.
 3. Про внесення змін до рішення сесії Овруцької міської ради від 20.12.2019 № 1860 «Про визначення осіб уповноважених діяти від імені Овруцької міської ради під час проведення реєстраційних дій»
 4. Про розрахунок пайової участі для об’єктів будівництва.
 5. Про внесення змін до Положення про надання матеріальної допомоги.

31.                Про затвердження Положення про Службу з перевезення осіб з інвалідністю  та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ   «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ        

                              Інформує: Першко О.М.- начальник юридичного відділу

 1. Про затвердження переліку вулиць села Потаповичі Гошівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Чичирко М.В.- секретар виконавчого комітету.

 1. Про надання матеріальної допомоги.
 2. Про дострокове припинення повноважень депутата Гуденка О.Д.

Доповідає: Дєдух І.М. – секретар ради.

 1. Комунальні питання.
  1. Про надання дозволу ТОВ «Твій хліб» на приватизацію шляхом викупу  нежитлового приміщення (7/10) по вулиці Т.Шевченка,52.
  2. Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (Гаєвицький сільський клуб).
  3. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання відділу ЖКГБ Овруцької міської ради.
  4. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
  5. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу  Овруцької міської ради (часи на будинку культури)
  6. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління ДЮСШ  Овруцької міської ради (пластикові стільці)
  7. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Овруцький ПМСД»  Овруцької міської ради (нежитлова будівля котельні)
  8. Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради майна (ігрове обладнання)
  9. Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу Овруцької міської ради майна (пам’ятники, пам’ятні знаки)
 • Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (водогінна мережа)
 • Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради водогінних мереж.
 • Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, що можуть бути в 2020 році передані в оренду
 • Про скасування рішення сорокової сесії VII скликання від 04 лютого 2020 року №2018.

14.Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів  комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Коптівщина по вул. Зелений Гай, 1 та нежитлова будівля м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-В.

15.    Про затвердження протоколу умов продажу нежитлової будівлі колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів  у с. Коптівщина Овруцького району  по вул. Зелений Гай,1 та нежитлової будівлі у м. Овруч по вул. Героїв Майдану,70-В  за аукціоном через систему «Прозоро – продажі

16.     Про переведення частини нежитлового приміщення у житлове   в будівлі по вул. Київська, 127-а у м. Овруч Житомирської області

                                          Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу  міської 

                                                                                        ради.

 1. Земельні питання.
 2. 0. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу (за межами населених пунктів)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Покалівського старостинського округу
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення

17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення

 1. Про затвердження детального плану території
 2. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 3. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 4. Про надання дозволу на розробку детального плану території
 5. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 6. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 7. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення .
 8. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 9. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 10. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 11. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 12. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 13. Про надання дозволу гр. Шадурі В.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
 14. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 15. Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах   оренди.
 16. Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах   оренди.

34. Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою

щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності.

 1. Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Агродар-Полісся» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)
 2. Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Барин ЛДВ» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)
 3. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с.Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області.
 4. Про припинення договору  оренди земельної ділянки.
 5. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами.
 6. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради.
 7. Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності
 8. Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці комунальної власності.
 9. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 10. Про продаж земельної     ділянки  несільськогосподарського призначення.
 11. Про визнання рішення від 14.02.2019 року № 1085 таким що втратило чинність.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована по вул. Князя Олега.

                       Доповідає: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

37.               Різне:

37.1. Звернення власників земельних паїв Покалівського старостинського округу.

37.2. Звернення колективу Хлуплянської філії ОЗО «Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За пропозицією міського голови одноголосно затверджується регламент пленарного засідання:

 • для інформації по питаннях                        – до 10 хвилин
 • для виступів – до 5 хвилин

Пленарне засідання сесії міської ради завершити за 5 годин.

            За пропозицією депутатів Левківського П.І. та Сторовойта В.М. було запропоновано перенести питання «Звернення власників земельних паїв Покалівського старостинського округу» так, як присутні жителі села Покалів, також земельні питання № 32,33 за пропозицією депутата Віктора Миколайовича перенести на початок пленарного засідання. (Одноголосно)

          За пропозицією Левківського П.І.- депутата міської ради було внесено звернення жителів Першотравневої та Гладковицької сільських рад, щодо підтримки їх обєднання.

Голосували руками, так як дане питання не розглядалось на комісія:

За -8 чол.

Проти- 2 чол.

Утримались -12 чол.

Не голосували- 4 чол.

Рішення по даному звернення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 1. Звернення власників земельних паїв Покалівського старостинського округу.

                      Інформує: Давидюк Ю.В.- депутат міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2022  «Про звернення депутатів Овруцької міської  ради до Президента України, Верховної  Ради України  Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністра України, Голови Житомирської ОДА, СБУ, Генерального прокурора України” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 2. Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

                                           Інформує: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

Виступили: депутати міської ради: Скред О.В., Дубницький О.П., Старовойт В.М.. Комаревич С.В.

          Також було надано слово для виступу  трьом заявникам, а саме: Павлушку Ю.І.- директору  ПП «Соснова»,

Попову О.М.- голові ФГ «Попових»,

Шатилу В.П.-голові ФГ « Зарічанське рибне господарство»,  які звернулись до Овруцької міської ради для надання їм тих самих земельних ділянок на території Покалівського старостинського округу, на які була подані заяви Старовойта В.М. Так, як перше голосування було по заявам  Старовойта В.М., бо ним були подані заяви першим до інших голосування не дійшло, рішення                  № 2023, 2024 були  прийняті  з першого голосування та Старовойт В.М. подякував депутатам за довіру.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2023 «Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 3. Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

                                           Інформує: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2024 «Про надання дозволу ФГ «АгроКомпанія Старовойта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 4. Про звернення депутатів Овруцької міської  ради до Верховної  Ради України Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України.

Інформує: Гаращук М.В.- голова ГО «Союз Чорнобиль Україна»

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2025  «Про звернення депутатів Овруцької міської  ради до Верховної  Ради України Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 5. Про Програму забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Овруцької міської ОТГ на 2020-2022 роки.

6.           Про внесення змін до рішень 33 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 25.09.2019 № 627 та 35 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 19.11.2019 № 1723.

Інформує: Ткачук В.Г.- начальник гуманітарного 

                                                                           відділу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2026  «Про звернення депутатів Овруцької міської  ради до Верховної  Ради України Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2027  «Про внесення змін до рішень 33 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 25.09.2019 № 627 та 35 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 19.11.2019 № 1723 та виділення додаткових коштів на послуги з харчування дітей (учнів), потерпілих від Чорнобильської катастрофи вікової категорії від 6 до 10 років” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 7. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.                                            

8.Про затвердження структури комунальної установи «Центр  соціальних послуг» Овруцької міської ради.

Інформує: Першко О.М.- начальник юридичного відділу

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2028  «Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2029  «Про затвердження структури комунальної установи «Центр  соціальних послуг» Овруцької міської ради” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ради на 2018 – 2020 роки.

10.     Про погодження співфінансування інвестиційних програм  (проектів), які пропонуються на фінансування за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку в 2020 році.

 1. Про внесення змін до бюджету 2020 року.
 2. Про внесення змін до капітальних видатків на 2020 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови.

                                           Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2030  «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Овруцької міської ради  на 2018 – 2020 роки» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2031  «Про погодження співфінансування інвестиційних програм  (проектів), які пропонуються на фінансування за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку в 2020 році» прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2032 «Про внесення змін до міського бюджету  2020 року” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2033 «Про внесення змін до капвидатків на 2020 року” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2034  «Про затвердження розпоряджень міського голови” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження проектно – кошторисної документації.

           Інформує:  Салючок Р.В.- член виконавчого комітету міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2035  «Про затвердження проектно – кошторисної документації” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 15. Про визначення Замовника по об’єкту будівництва.

16.Про затвердження проектно- кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва.

17.Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (об’єкти дорожньої інфраструктури)

                                   Інформує: Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2036  «Про визначення Замовника по об’єкту будівництва” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2037  «Про затвердження проектно- кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2038  «Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (об’єкти дорожньої інфраструктури)” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 • Про звіт директора КП «Гарне місто» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.
 1. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Гарне місто» Овруцької міської ради Житомирської області

   Інформує: Грищенко П.А.- директор КП «Гарне місто»

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року   № 2039  «Про звіт директора КП «Гарне місто» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020  рік” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року   № 2040  «Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Гарне місто» Овруцької міської ради Житомирської області” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 20. Про звіт  керівника   КП «Водоканал» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.

21.Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області

                     Інформує: Копишинська С.Г.- заступник директора КП «Водоканал»

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2041 «Про звіт  керівника   КП «Водоканал» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2042 «Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області ” прийнято.

Додається, стор. _________

Виступив депутат міської ради Старовойт В.М., який проінформував, що він кожні 10 днів замінює фільтр для води у себе вдома, міський голова надав доручення директору КП « Гарне місто» Грищенку П.А. вивчити питання, так як заявник проживає в багатоквартирному будинку.

СЛУХАЛИ: 22.Про звіт директора КП «Відродження» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.

 1. Про звіт директора КП «Овруч» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік.

                                       Інформують: керівники комунальних підприємств.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2043 «Про звіт директора КП «Відродження» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2044 «Про звіт директора КП «Овруч» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2019 рік та перспективний план роботи підприємства на 2020 рік” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 24. Звіт голови федерації футболу та ФК «Арсенал» за використані кошти міської ради за 2019 рік.

Інформують: Невмержицький М.С.

                                                               Цимбалюк В.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2045 «Звіт голови федерації футболу та ФК «Арсенал» за використані кошти міської ради за 2019 рік.” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 25. Про затвердження статуту КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцька міської ради в новій редакції.

26.Про затвердження Переліку та вартості платних послуг по зубному протезуванню, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області.

Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП.

Виступили: Старовойт В.М., Кисіль В.Л..- депутати міської ради, звернулись до керівника КНП з проханням розіслати всім депутатам на електронну пошту штатний розпис лікарні та ЦПМСД, з кількістю відділень та  кількістю працюючих.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2046 «Про затвердження статуту КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцька міської ради в новій редакції.” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2047 «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг по зубному протезуванню, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області ” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 27. Про передачу бензопили STIHL MS361 з Великофоснянського ЗДО у Великофоснянський ЗЗСО I-II ступенів.

28.Про надання дозволу Кирданівському ЗЗСО I-III ступенів на списання «піднавісу»

Інформує: Ткачук В.Г.-начальник гуманітарного 

                                                                        відділу.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2048 «Про передачу бензопили STIHL MS361 з Великофоснянського ЗДО у Великофоснянський ЗЗСО I-II ступенів” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2049 «Про надання дозволу Кирданівському ЗЗСО I-III ступенів на списання «піднавісу»” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

 • Про затвердження Положення про відділ комунальної власності виконавчого комітету Овруцької міської ради.
 • Про внесення змін до Положень про відділи виконавчого комітету Овруцької міської ради.
 • Про внесення змін до рішення сесії Овруцької міської ради від 20.12.2019 № 1860 «Про визначення осіб уповноважених діяти від імені Овруцької міської ради під час проведення реєстраційних дій»
 • Про розрахунок пайової участі для об’єктів будівництва.
 • Про внесення змін до Положення про надання матеріальної допомоги.

34.Про затвердження Положення про Службу з перевезення осіб з інвалідністю  та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ   «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ        

           Інформує: Першко О.М.- начальник  юридичного відділу

                                                                        міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2050 «Про затвердження Положення про відділ комунальної власності виконавчого комітету Овруцької міської ради” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2051  «Про внесення змін до Положень про відділи виконавчого комітету Овруцької міської ради” прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2052 «Про внесення змін до рішення сесії Овруцької міської ради від 20.12.2019 № 1860 «Про визначення осіб уповноважених діяти від імені Овруцької міської ради під час проведення реєстраційних дій» ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2053 «Про розрахунок пайової участі для об’єктів будівництва ” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2054 «Про внесення змін до Положення про надання матеріальної допомоги” прийнято.

Додається, стор. _________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2055 «Про внесення змін до Положення про надання матеріальної допомоги” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ: 35. Про затвердження переліку вулиць села Потаповичі Гошівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Чичирко М.В.- секретар виконавчого комітету

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2056  «Про затвердження переліку вулиць села Потаповичі Гошівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади” прийнято.

Додається, стор. _________

СЛУХАЛИ:

36.Про надання матеріальної допомоги громадянам міської  ради.

37.Про дострокове припинення повноважень депутата Гуденка О.Д.

                                                                     Інформує: Дєдух І.М.- секретар ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2057  “ Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

Рішення по питанню «Про дострокове припинення повноважень депутата Гуденка О.Д.» не прийнято, виступив депутат Кисіль В.Л., який запропонував депутату Гуденку О.Д. з`явитись на наступне пленарне засідання та пояснити свою заяву.

СЛУХАЛИ: 38. Комунальні питання.

 1. Про надання дозволу ТОВ «Твій хліб» на приватизацію шляхом викупу  нежитлового приміщення (7/10) по вулиці Т.Шевченка,52.
 2. Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (Гаєвицький сільський клуб).
 3. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання відділу ЖКГБ Овруцької міської ради.
 4. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 5. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу  Овруцької міської ради (часи на будинку культури)
 6. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління ДЮСШ  Овруцької міської ради (пластикові стільці)
 7. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Овруцький ПМСД»  Овруцької міської ради (нежитлова будівля котельні)
 8. Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради майна (ігрове обладнання)
 9. Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу Овруцької міської ради майна (пам’ятники, пам’ятні знаки)
 • Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (водогінна мережа)
 • Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради водогінних мереж.
 • Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, що можуть бути в 2020 році передані в оренду
 • Про скасування рішення сорокової сесії VII скликання від 04 лютого 2020 року №2018.

14.Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів  комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Коптівщина по вул. Зелений Гай, 1 та нежитлова будівля м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-В.

15.    Про затвердження протоколу умов продажу нежитлової будівлі

колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів  у с.

Коптівщина Овруцького району  по вул. Зелений Гай,1 та

нежитлової будівлі у м. Овруч по вул. Героїв Майдану,70-В  за

аукціоном через систему «Прозоро – продажі

16.     Про переведення частини нежитлового приміщення у житлове   в будівлі по вул. Київська, 127-а у м. Овруч Житомирської області

Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу 

                                                                                              міської      ради

По першому комунальному питанню рішення не прийнято

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2058  “ Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (Гаєвицький сільський клуб)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2059  “ Про передачу майна  з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання відділу ЖКГБ Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2060  “ Про передачу майна  з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2061  “ Про передачу майна  з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу  Овруцької міської ради (часи на будинку культури)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2062  “ Про передачу майна  з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління ДЮСШ  Овруцької міської ради (пластикові стільці)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2063  “ Про передачу майна  з балансу Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління КНП «Овруцький ПМСД»  Овруцької міської ради (нежитлова будівля котельні)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2064  “Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради  на баланс Овруцької міської ради майна (ігрове обладнання» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2065  “ Про приймання – передачу з балансу та оперативного управління відділу ЖКГБ Овруцької міської ради  на баланс та оперативне управління гуманітарного відділу Овруцької міської ради майна (пам’ятники, пам’ятні знаки) » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2066  “ Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради майна (водогінна мережа) » прийнято.

Додається, стор. _______

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2067  “ Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради водогінних мереж » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2068  “ Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, що можуть бути в 2020 році передані в оренду» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2069  “ Про скасування рішення сорокової сесії VII скликання від 04 лютого 2020 року №2018» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2070  “ Про розгляд питання щодо оцінки об’єктів  комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної  громади, в особі Овруцької міської ради (нежитлова будівля колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів с. Коптівщина по вул. Зелений Гай, 1 та нежитлова будівля м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-В.» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2071  “Про затвердження протоколу умов продажу нежитлової будівлі колишньої Коптівщинської загальноосвітньої школи I-II ступенів  у с. Коптівщина Овруцького району  по вул. Зелений Гай,1 та нежитлової будівлі у м. Овруч по вул. Героїв Майдану,70-В  за аукціоном через систему «Прозоро – продажі» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2072  “Про переведення частини нежитлового приміщення у житлове   в будівлі по вул. Київська, 127-а у м. Овруч Житомирської області» прийнято.

Додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: Земельні питання:

 1. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу (за межами населених пунктів)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Покалівського старостинського округу
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду
 10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення

17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення

 1. Про затвердження детального плану території
 2. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 3. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 4. Про надання дозволу на розробку детального плану території
 5. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 6. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 7. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення .
 8. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 9. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів
 10. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 11. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 12. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення
 13. Про надання дозволу гр. Шадурі В.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
 14. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

34. Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою

щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності.

 1. Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Агродар-Полісся» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)
 2. Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Барин ЛДВ» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)
 3. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с.Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області.
 4. Про припинення договору  оренди земельної ділянки.
 5. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами.
 6. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради.
 7. Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності
 8. Про продовження терміну дії договору на встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці комунальної власності.
 9. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 10. Про продаж земельної     ділянки  несільськогосподарського призначення.
 11. Про визнання рішення від 14.02.2019 року № 1085 таким що втратило чинність.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована по вул. Князя Олега.

                                          Доповідає: Жук С.П.- начальник відділу міської ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2073  “Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2074   “Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2075   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу (за межами населених пунктів))» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2076   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Покалівського старостинського округу » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2077   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2078   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та оформлення у комунальну власність» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02..2020 року №2079   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2080   “ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2081  “ Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2082  “ Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2083  “ Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2084  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2085  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2086  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2087  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2088  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2089  “ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2090  “ Про затвердження детального плану території» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2091  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2092  “ Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2093  “ Про надання дозволу на розробку детального плану території» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2094  “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2095  “ Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2096 “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2097 “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2098 “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2099 “ Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2100 “ Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2101 “ Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення  » прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2102 “ Про надання дозволу гр. Шадурі В.А.  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2103 “ Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2104 “ Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2105 “ Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Агродар-Полісся» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2106 “ Про надання дозволу на укладання договорів оренди з ФГ «Барин ЛДВ» щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв)» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2107 “ Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, що розташовані в межах с.Норинськ Овруцького р-ну Житомирської області» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2108 “Про  припинення  договору  оренди земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2109 “ Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2110 “ Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2111 “Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2112 “Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2113 “ Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2114 “ Про      продаж     земельної     ділянки  несільськогосподарського призначення» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2115 “ Про визнання рішення від 14.02.2019 року № 1085 таким що втратило чинність» прийнято.

Додається, стор. ________

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2116 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  по вул. Князя Олега» прийнято.

Додається, стор. ________

            Міським головою було запропоновано повернутись до переголосування першого комунального питання «Про надання дозволу ТОВ «Твій хліб»   на приватизацію шляхом викупу  нежитлового приміщення (7/10) по вулиці Т.Шевченка,52, одноголосно було вирішено повернутись до переголосування даного питання.

            Виступила по даному питанню Куліш Л.П.- член виконавчого комітету, директор хлібзаводу, яка проінформувала присутніх, що  приміщення, яке орендує ТОВ «Твій хліб», знаходиться в аварійному стані, орендар зробив поточний ремонт на 526 тисяч гривень і щоб далі роботи ремонт, він хоче дане приміщення придбати у власність, для того щоб вкладати кошти на капітальне будівництво.

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу ТОВ «Твій хліб»   на приватизацію шляхом викупу  нежитлового приміщення (7/10) по вулиці Т.Шевченка,52.

                                          Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу  міської 

                                                                                        ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення міської ради від 27.02.2020 року №2117 “Про надання дозволу ТОВ «Твій хліб»   на приватизацію шляхом викупу  нежитлового приміщення (7/10) по вулиці Т.Шевченка,52» прийнято.

Додається, стор. ________

СЛУХАЛИ: Звернення  колективу Хлуплянської філії ОЗО «Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

                                                 Виступив Левківський П.І., Соляр В.В., Вознюк А.Є.,    

                                                                  Давидюк Ю.В.- депутати міської ради.

                                                 Також виступила в.о. старости Хлуплянського 

                                                                       старостинського округу Нелеп Л.Є.                                                                 

            Рішення по даному питанню не прийнято, міський голова

проінформував присутніх, що по даному питанню буде проведено службове

розслідування.

Міський голова                                                                                          І.Я. Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=